Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS LUPUS KABATY II Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
662 275 835
E-mail:
ukslupuskabaty@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Szkół Fundacji PRIMUS ul. Zoltana Balo 1, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Zalewski
662 275 835
ukslupuskabaty@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
2. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08083 Krzysztof Sołtysiak Polska 31.03.1979 26 8 78:24
08077 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 25 13 75:39
08102 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 22 16 66:48
08101 Paweł Wolff Polska 28.05.1987 18 11 54:33
08092 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 4 3 12:9
08075 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 3 1 9:3
08099 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 0 0 0:0
08070 Krzysztof Strupiński Polska 16.03.2006 0 2 0:6
08073 Alan Cyps Albo Zyps Polska 13.11.2007 0 0 0:0
08090 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 0 0 0:0
08078 Mikołaj Matysiak Polska 23.08.2010 0 2 0:6
08079 Piotr Płaskonka Polska 05.04.2002 0 0 0:0
08072 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 0 2 0:6
08074 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 0 2 0:6
08096 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 0 0 0:0
08103 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 0 0 0:0
08089 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 0 0 0:0
08081 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
006
4LMA 1
TG SOKÓŁ Brwinów UKS LUPUS KABATY II Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
4LMA 2
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
4LMA 3
UKS LUPUS KABATY II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
4LMA 4
GKS WKRA Sochocin UKS LUPUS KABATY II Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
4LMA 5
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS II Sanniki 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
4LMA 6
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS LUPUS KABATY II Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-12-15
g. 16:00
037
4LMA 7
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
4LMA 8
UKS 14 Ursus UKS LUPUS KABATY II Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
4LMA 9
UKS LUPUS KABATY II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
4LMA 10
TS Ciechanów UKS LUPUS KABATY II Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
4LMA 11
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS Wąsewo 8:5 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
4LMA 12
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
007
4LMA 13
UKS LUPUS KABATY II Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2019-03-30
g. 11:00
013
4LMA 14
UKS II Sanniki UKS LUPUS KABATY II Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00
019
4LMA 15
KS Wąsewo UKS LUPUS KABATY II Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
4LMA 16
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły