Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS 14 Ursus
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 218 121
E-mail:
irek.wroblewski@natkin.com.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Sosnkowskiego 10, 02-495 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ireneusz Wróblewski
600 218 121
irek.wroblewski@natkin.com.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
2. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09195 Michał Tokarski Polska 08.02.1990 22 6 66:18
09190 Kamil Czerkies Polska 17.03.1988 18 9 54:27
09193 Marcin Ostrowski Polska 17.03.1971 16 13 48:39
09197 Wojciech Żmijewski Polska 04.10.1994 16 10 48:30
09196 Ireneusz Wróblewski Polska 02.11.1973 10 21 30:63
09191 Dariusz Grabowski Polska 08.05.1972 7 7 21:21
09194 Leszek Pęda Polska 20.04.1957 1 4 3:12
09192 Robert Niewiadomski Polska 20.04.1959 1 3 3:9
09189 Agnieszka Czerkies Polska 09.06.1990 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
002
4LMA 1
UKS 14 Ursus LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:2 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
007
4LMA 2
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
4LMA 3
UKS 14 Ursus KU AZS PW II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4LMA 4
UKS 14 Ursus TĘCZA II Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
4LMA 5
TS Ciechanów UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
4LMA 6
UKS 14 Ursus KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
4LMA 7
TG SOKÓŁ Brwinów UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
4LMA 8
UKS 14 Ursus UKS LUPUS KABATY II Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
4LMA 9
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
057
4LMA 10
UKS 14 Ursus GKS WKRA Sochocin 8:5 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
4LMA 11
UKS II Sanniki UKS 14 Ursus 1:9 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
4LMA 12
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
009
4LMA 13
KS Wąsewo UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2019-04-18
g. 18:00
015
4LMA 14
UKS 14 Ursus TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
4LMA 15
UKS 14 Ursus KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
4LMA 16
UKS 14 Ursus UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły