Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA IV Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
603 220 142
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
KS Spójnia, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Wojdecki
603 220 142
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
2. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02530 Antoni Buchalski Polska 09.07.2004 33 9 99:27
02531 Mateusz Cymerman Polska 25.09.2005 22 16 66:48
02529 Jan Adamiak Polska 25.01.2004 12 3 36:9
02545 Mateusz Sakowicz Polska 17.10.2008 12 4 36:12
08406 Michał Stobiecki Polska 03.11.1999 11 1 33:3
02549 Grzegorz Gozdecki Polska 26.01.1996 8 7 24:21
00278 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 3 0 9:0
02526 Aleksy Maciaszczyk Polska 22.09.2007 2 6 6:18
02535 Krzysztof Hałubek Polska 06.04.2005 2 6 6:18
02544 Łukasz Sakowicz Polska 14.10.2005 0 2 0:6
02548 Jacek Adamiak Polska 26.07.1966 0 0 0:0
02532 Dominik Drewnik Polska 17.12.2004 0 0 0:0
02555 Michał Wojdecki Polska 20.08.1968 0 0 0:0
00268 Robert Czernecki Polska 16.10.2003 0 0 0:0
02554 Paweł Tusień Polska 11.04.1969 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
001
4LMA 1
KU AZS PW II Warszawa KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
007
4LMA 2
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
013
4LMA 3
TĘCZA II Budki Piaseckie KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
019
4LMA 4
KS SPÓJNIA IV Warszawa TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00
025
4LMA 5
KS Wąsewo KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
031
4LMA 6
KS SPÓJNIA IV Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:5 Szczegóły
2018-12-15
g. 16:00
037
4LMA 7
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
4LMA 8
KS SPÓJNIA IV Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:5 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
050
4LMA 9
GKS WKRA Sochocin KS SPÓJNIA IV Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
055
4LMA 10
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
4LMA 11
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
002
4LMA 12
TG SOKÓŁ Brwinów KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
4LMA 13
UKS II Sanniki KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
4LMA 14
KS SPÓJNIA IV Warszawa KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
4LMA 15
UKS 14 Ursus KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
4LMA 16
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły