Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
STS Szydłowiec
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
537 076 375
E-mail:
zdziech.marek@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Folwarczna 4,
26-500 Szydłowiec
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Gąciarski
537 076 375
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 14 27 115:38
2. GLKS Nadarzyn 14 23 106:48
3. LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 10 17 76:35
4. KTS II Kozienice 14 17 90:66
5. STS Szydłowiec 14 16 87:67
6. ISKRA Kotuń 14 9 55:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08221 Mateusz Gąciarski Polska 06.02.1995 22 9 66:27
08218 Rafał Uciński Polska 13.07.1975 22 10 66:30
08215 Grzegorz Majewski Polska 18.08.1964 18 15 54:45
08217 Kamil Świercz Polska 21.12.1997 12 15 36:45
08214 Marek Zdziech Polska 16.06.1962 0 0 0:0
08219 Jakub Środa Polska 16.12.1999 0 0 0:0
08216 Roman Świercz Polska 01.01.1960 0 2 0:6
08220 Kacper Środa Polska 08.11.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
004
4LMB 1
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
010
4LMB 2
STS Szydłowiec ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
4LMB 3
KTS II Kozienice STS Szydłowiec 8:6 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
4LMB 4
STS Szydłowiec TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:2 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
4LMB 5
ISKRA Kotuń STS Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
4LMB 6
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) STS Szydłowiec 8:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
4LMB 7
STS Szydłowiec MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 9:1 Szczegóły
2018-12-16
g. 17:30
044
4LMB 8
SKS 40 II Warszawa STS Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 16:00
050
4LMB 9
STS Szydłowiec SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 10:00
057
4LMB 10
ULKS Kazanów STS Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
4LMB 11
STS Szydłowiec GLKS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
002
4LMB 12
STS Szydłowiec LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00
006
4LMB 13
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa STS Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
013
4LMB 14
STS Szydłowiec ISKRA Kotuń 10:0 Szczegóły
2019-04-27
g. 16:00
017
4LMB 15
STS Szydłowiec KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
023
4LMB 16
GLKS Nadarzyn STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły