Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS II Kozienice
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
694 912 170
E-mail:
nzielony@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRiS ul. Głowaczowska 48,
26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Norbert Zielony
694 912 170
nzielony@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 14 27 115:38
2. GLKS Nadarzyn 14 23 106:48
3. LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 10 17 76:35
4. KTS II Kozienice 14 17 90:66
5. STS Szydłowiec 14 16 87:67
6. ISKRA Kotuń 14 9 55:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06173 Jan Molęda Polska 31.01.1959 23 6 69:18
06178 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 20 9 60:27
06174 Artur Moroz Polska 20.06.1963 16 13 48:39
06180 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 10 11 30:33
06170 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 6 8 18:24
06164 Michał Bartoszuk Polska 03.05.1994 1 2 3:6
06166 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 1 0 3:0
06177 Wojciech Stankiewicz Polska 29.03.1959 0 0 0:0
06176 Anna Rybarczyk Polska 02.07.1977 0 2 0:6
06175 Marek Płachta Polska 23.10.1954 0 0 0:0
06182 Julia Witek Polska 13.01.2003 0 0 0:0
06167 Daniel Delikowski Polska 26.03.1989 0 0 0:0
06169 Mateusz Kacprzak Polska 04.09.1989 0 0 0:0
06181 Tomasz Ziętkowski Polska 12.02.1983 0 0 0:0
06171 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 0 0 0:0
06165 Jakub Caban Polska 05.08.1997 0 0 0:0
06172 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 0 0 0:0
06164 Roman Gołębiowski Polska 03.02.1971 0 0 0:0
06179 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
006
4LMB 1
KTS II Kozienice TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
4LMB 2
ISKRA Kotuń KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
4LMB 3
KTS II Kozienice STS Szydłowiec 8:6 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
4LMB 4
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
4LMB 5
KTS II Kozienice SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 16:00
031
4LMB 6
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa KTS II Kozienice 9:1 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
4LMB 7
KTS II Kozienice ULKS Kazanów 8:2 Szczegóły
2018-12-18
g. 17:00
047
4LMB 8
GLKS Nadarzyn KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
4LMB 9
KTS II Kozienice SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
060
4LMB 10
ULKS TENIS Węgrów KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 12:30
066
4LMB 11
KTS II Kozienice LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 7:7 Szczegóły
2019-03-31
g. 12:00
003
4LMB 12
KTS II Kozienice GLKS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
007
4LMB 13
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2019-04-28
g. 16:00
011
4LMB 14
KTS II Kozienice SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-04-27
g. 16:00
017
4LMB 15
STS Szydłowiec KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2019-03-30
g. 11:00
022
4LMB 16
KTS II Kozienice ISKRA Kotuń 10:0 Szczegóły