Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ISKRA Kotuń
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 310 587
E-mail:
remas0@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa ul. Szkolna, 08-130 Kotuń
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Remigiusz Rybak
602 310 587
remas0@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 14 27 115:38
2. GLKS Nadarzyn 14 23 106:48
3. LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 10 17 76:35
4. KTS II Kozienice 14 17 90:66
5. STS Szydłowiec 14 16 87:67
6. ISKRA Kotuń 14 9 55:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08021 Krzysztof Figat Polska 04.10.1968 13 19 39:57
08025 Łukasz Knap Polska 10.05.1986 11 22 33:66
08022 Remigiusz Rybak Polska 22.02.1974 9 20 27:60
08026 Łukasz Skonecki Polska 12.03.1993 6 7 18:21
08024 Paweł Gorzkowski Polska 26.11.1988 4 18 12:54
08023 Łukasz Murawski Polska 11.07.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
005
4LMB 1
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
4LMB 2
ISKRA Kotuń KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
4LMB 3
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ISKRA Kotuń 1:9 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4LMB 4
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
4LMB 5
ISKRA Kotuń STS Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
4LMB 6
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
4LMB 7
ISKRA Kotuń SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-12-16
g. 16:00
043
4LMB 8
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
4LMB 9
ISKRA Kotuń ULKS Kazanów 8:4 Szczegóły
2019-01-12
g. 09:00
058
4LMB 10
GLKS Nadarzyn ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
064
4LMB 11
ISKRA Kotuń SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
001
4LMB 12
ISKRA Kotuń SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
4LMB 13
ISKRA Kotuń GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
013
4LMB 14
STS Szydłowiec ISKRA Kotuń 10:0 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
018
4LMB 15
ISKRA Kotuń LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2019-03-30
g. 11:00
022
4LMB 16
KTS II Kozienice ISKRA Kotuń 10:0 Szczegóły