Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TOPSPIN Konstancin Jeziorna
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
692 500 779
E-mail:
marekpawlik1@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
GOSiR ul. Żeromskiego 15,
05-520 Konstancin Jeziorna
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Henryk Pawlik
692 500 779
marekpawlik1@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 14 27 115:38
2. GLKS Nadarzyn 14 23 106:48
3. LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 10 17 76:35
4. KTS II Kozienice 14 17 90:66
5. STS Szydłowiec 14 16 87:67
6. ISKRA Kotuń 14 9 55:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08542 Jan Jasiński Polska 01.03.1995 22 6 66:18
08543 Dariusz Zaręba Polska 12.10.1976 15 19 45:57
08544 Wojciech Jasiński Polska 20.10.2001 5 24 15:72
08541 Teresa Gregorczyk Polska 05.10.1956 4 12 12:36
08540 Erdal Celik Polska 05.06.1972 3 19 9:57
08539 Ryszard Bałuszko Polska 29.03.1953 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
006
4LMB 1
KTS II Kozienice TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
4LMB 2
TOPSPIN Konstancin Jeziorna LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 1:9 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
4LMB 3
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ISKRA Kotuń 1:9 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
4LMB 4
STS Szydłowiec TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:2 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
4LMB 5
TOPSPIN Konstancin Jeziorna MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 1:9 Szczegóły
2018-12-11
g. 18:00
032
4LMB 6
SKS 40 II Warszawa TOPSPIN Konstancin Jeziorna 6:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
037
4LMB 7
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
4LMB 8
ULKS Kazanów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 7:7 Szczegóły
2019-01-05
g. 10:00
052
4LMB 9
TOPSPIN Konstancin Jeziorna GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
059
4LMB 10
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) TOPSPIN Konstancin Jeziorna -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
4LMB 11
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2019-03-06
g. 18:00
004
4LMB 12
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SKS 40 II Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
4LMB 13
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:5 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
4LMB 14
ULKS TENIS Węgrów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 5:8 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
024
4LMB 16
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ULKS Kazanów 7:7 Szczegóły