Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ULKS TENIS Węgrów
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 193 598
E-mail:
lipkrzys@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kościuszki 16, 07-100 Węgrów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Lipka
604 193 598
lipkrzys@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Bohaterów Warszawy 10
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 14 27 115:38
2. GLKS Nadarzyn 14 23 106:48
3. LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 10 17 76:35
4. KTS II Kozienice 14 17 90:66
5. STS Szydłowiec 14 16 87:67
6. ISKRA Kotuń 14 9 55:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09321 Adam Ostrowski Polska 04.09.1974 26 10 78:30
09319 Krzysztof Lipka Polska 15.03.1966 11 17 33:51
09324 Michał Szcześnik Polska 01.03.1975 8 19 24:57
09316 Jarosław Góralczyk Polska 21.07.1964 7 27 21:81
09317 Mateusz Góralczyk Polska 26.06.2000 1 2 3:6
09325 Patryk Zawadzki Polska 09.04.1999 0 2 0:6
09320 Mateusz Maleszewski Polska 30.11.1998 0 0 0:0
09315 Mariusz Burzyński Polska 12.02.1968 0 9 0:27
09448 Mirosław Kmieć Polska 08.03.1980 0 1 0:3
09318 Michał Krynicki Polska 24.03.1989 0 2 0:6
09323 Tadeusz Ryczkowski Polska 22.07.1950 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
005
4LMB 1
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
010
4LMB 2
STS Szydłowiec ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
4LMB 3
ULKS TENIS Węgrów MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 8:4 Szczegóły
2018-12-02
g. 15:00
020
4LMB 4
SKS 40 II Warszawa ULKS TENIS Węgrów 6:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
025
4LMB 5
ULKS TENIS Węgrów SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
4LMB 6
ULKS Kazanów ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:30
041
4LMB 7
ULKS TENIS Węgrów GLKS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
048
4LMB 8
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
4LMB 9
ULKS TENIS Węgrów LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 2:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
060
4LMB 10
ULKS TENIS Węgrów KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
4LMB 11
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2019-02-23
g. 11:00
005
4LMB 12
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
4LMB 14
ULKS TENIS Węgrów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 5:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
019
4LMB 15
ULKS TENIS Węgrów ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 12:00
025
4LMB 16
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły