Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 562 035
E-mail:
pogon_siedlce@pro.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Prusa 6, Siedlce
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marzena Woźniak
512 562 035
pogon_siedlce@pro.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Popiełuszki 8, Siedlce
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 14 27 115:38
2. GLKS Nadarzyn 14 23 106:48
3. LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 10 17 76:35
4. KTS II Kozienice 14 17 90:66
5. STS Szydłowiec 14 16 87:67
6. ISKRA Kotuń 14 9 55:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07925 Marzena Woźniak Polska 07.01.1990 15 18 45:54
07924 Wiesław Wiśniewski Polska 29.08.1974 14 20 42:60
07928 Leszek Gil Polska 03.06.1971 10 9 30:27
00303 Michał Wiśniewski Polska 09.12.2004 10 25 30:75
07926 Karol Chmielak Polska 27.01.1987 8 10 24:30
07922 Jerzy Głuchowski Polska 09.11.1950 2 1 6:3
00300 Dominik Rojek Polska 20.09.2005 0 0 0:0
07917 Kinga Teodorczuk Polska 03.02.2005 0 0 0:0
07977 Paweł Wojciechowski Polska 07.05.1991 0 0 0:0
00297 Michał Grzybowski Polska 13.07.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-11-04
g. 16:00
003
4LMB 1
GLKS Nadarzyn MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 9:1 Szczegóły
2018-11-10
g. 12:00
009
4LMB 2
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
4LMB 3
ULKS TENIS Węgrów MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 8:4 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
4LMB 4
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
4LMB 5
TOPSPIN Konstancin Jeziorna MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 1:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
4LMB 6
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
4LMB 7
STS Szydłowiec MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 9:1 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
045
4LMB 8
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 8:5 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
4LMB 9
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-01-13
g. 16:00
055
4LMB 10
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 8:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
4LMB 11
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2019-02-23
g. 11:00
005
4LMB 12
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
4LMB 13
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:5 Szczegóły
2019-04-05
g. 17:00
014
4LMB 14
ULKS Kazanów MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 7:7 Szczegóły
2019-04-14
g. 18:00
020
4LMB 15
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 7:7 Szczegóły