Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 II Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:


Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 8 16 66:17
2. LUPUS IMOLA Warszawa 7 12 52:23
3. KTS II Kozienice 7 12 50:25
4. STS Szydłowiec 8 12 57:33
5. GLKS Nadarzyn 7 10 50:23
6. ISKRA Kotuń 8 7 45:50
7. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8 6 34:52
8. ULKS Kazanów 8 5 35:52
9. ULKS TENIS Węgrów 8 5 39:57
10. MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 7 4 30:46
11. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8 3 25:64
12. SKS 40 II Warszawa 8 0 25:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07664 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 6 7 18:21
07680 Julia Więckowska Polska 25.10.2002 6 7 18:21
07679 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 4 7 12:21
07675 Adrian Ząbkowski Polska 30.11.1994 2 12 6:36
07673 Piotr Pluta Polska 09.02.1987 2 1 6:3
07667 Andrzej Bąk Polska 30.11.1966 1 7 3:21
08411 Dariusz Kuźmicz Polska 19.12.1947 0 0 0:0
08414 Jaromir Domurad Polska 30.04.1978 0 0 0:0
07670 Michał Nowak Polska 10.03.1998 0 13 0:39
08412 Robert Woźniak Polska 18.05.1976 0 0 0:0
08413 Aleksandrs Volkovs Polska 21.01.1971 0 0 0:0
08410 Kamil Rebman Polska 05.07.1984 0 0 0:0
07671 Katarzyna Nowocin Polska 30.11.1993 0 0 0:0
07672 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 0 0 0:0
07674 Rafał Sztuka Polska 10.04.1998 0 0 0:0
07668 Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 0 0 0:0
07676 Marek Zakrzewski Polska 29.09.1953 0 0 0:0
08415 Mateusz Maciak Polska 30.11.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-06
g. 11:00
002
4LMB 1
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00
008
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2018-10-20
g. 11:00
014
4LMB 3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 15:00
020
4LMB 4
SKS 40 II Warszawa ULKS TENIS Węgrów 6:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
4LMB 5
KTS II Kozienice SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-12-11
g. 18:00
032
4LMB 6
SKS 40 II Warszawa TOPSPIN Konstancin Jeziorna 6:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
4LMB 7
ISKRA Kotuń SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-12-16
g. 17:30
044
4LMB 8
SKS 40 II Warszawa STS Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
4LMB 9
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
056
4LMB 10
LUPUS IMOLA Warszawa SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 15:00
061
4LMB 11
SKS 40 II Warszawa SPALONA MLECZARNIA I Warszawa -:- Szczegóły