Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek)
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 777 777
E-mail:
ukslupuskabaty@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Szkół Fundacji PRIMUS
ul. Zoltana Balo 1, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ryszard Smoter
510 777 777
ukslupuskabaty@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 14 27 115:38
2. GLKS Nadarzyn 14 23 106:48
3. LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 10 17 76:35
4. KTS II Kozienice 14 17 90:66
5. STS Szydłowiec 14 16 87:67
6. ISKRA Kotuń 14 9 55:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08085 Krzysztof Bieniek Polska 14.03.1997 19 4 57:12
08097 Piotr Sękala Polska 20.12.1988 18 6 54:18
08100 Piotr Wikło Polska 30.06.1989 9 6 27:18
08091 Jakub Jędrzejczak Polska 04.04.1997 9 1 27:3
08094 Krzysztof Olszewski Polska 04.11.1965 5 8 15:24
08098 Ryszard Smoter Polska 19.10.1974 2 4 6:12
08080 Adam Smoter Polska 07.10.2008 0 0 0:0
08087 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 0 0 0:0
08086 Dariusz Budzich Polska 16.02.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-12-01
g. 11:00
001
4LMB 1
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
4LMB 2
TOPSPIN Konstancin Jeziorna LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 1:9 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
4LMB 3
ULKS Kazanów LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 2:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4LMB 4
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2018-12-02
g. 14:30
030
4LMB 5
GLKS Nadarzyn LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
4LMB 6
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) STS Szydłowiec 8:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
4LMB 7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
045
4LMB 8
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 8:5 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
4LMB 9
ULKS TENIS Węgrów LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 2:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
056
4LMB 10
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) SKS 40 II Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-01-20
g. 12:30
066
4LMB 11
KTS II Kozienice LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 7:7 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
002
4LMB 12
STS Szydłowiec LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
007
4LMB 13
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) KTS II Kozienice -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
012
4LMB 14
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) GLKS Nadarzyn -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
018
4LMB 15
ISKRA Kotuń LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
021
4LMB 16
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły