Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GLKS Nadarzyn
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 100 820
E-mail:
piotr.napiorkowski@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żółwińska 41, Nadarzyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Napiórkowski
604 100 820
piotr.napiorkowski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP, ul. Sitarskich, Nadarzyn
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 14 27 115:38
2. GLKS Nadarzyn 14 23 106:48
3. LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 10 17 76:35
4. KTS II Kozienice 14 17 90:66
5. STS Szydłowiec 14 16 87:67
6. ISKRA Kotuń 14 9 55:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06255 Filip Kostecki Polska 08.04.2004 21 10 63:30
08294 Dominik Borowski Polska 26.03.1998 21 6 63:18
06257 Tomasz Trzaskowski Polska 24.08.2004 18 8 54:24
06258 Maksymilian Nawarski Polska 01.06.2004 12 14 36:42
08295 Piotr Napiórkowski Polska 05.12.1972 10 0 30:0
06265 Adam Kostecki Polska 03.01.2006 3 3 9:9
08319 Krzysztof Stępień Polska 10.07.1970 0 0 0:0
08269 Piotr Witkowski Polska 30.01.1966 0 0 0:0
06369 Piotr Mucha Polska 08.07.2000 0 0 0:0
06263 Filip Frankowski Polska 28.03.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-11-04
g. 16:00
003
4LMB 1
GLKS Nadarzyn MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 9:1 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00
008
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2018-11-10
g. 15:00
013
4LMB 3
GLKS Nadarzyn SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4LMB 4
ULKS Kazanów GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2018-12-02
g. 14:30
030
4LMB 5
GLKS Nadarzyn LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 4:8 Szczegóły
2018-11-17
g. 16:00
036
4LMB 6
GLKS Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:30
041
4LMB 7
ULKS TENIS Węgrów GLKS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2018-12-18
g. 17:00
047
4LMB 8
GLKS Nadarzyn KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2019-01-05
g. 10:00
052
4LMB 9
TOPSPIN Konstancin Jeziorna GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2019-01-12
g. 09:00
058
4LMB 10
GLKS Nadarzyn ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
4LMB 11
STS Szydłowiec GLKS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2019-03-31
g. 12:00
003
4LMB 12
KTS II Kozienice GLKS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
4LMB 13
ISKRA Kotuń GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
012
4LMB 14
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) GLKS Nadarzyn -:- Szczegóły
2019-05-11
g. 14:00
016
4LMB 15
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa GLKS Nadarzyn 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
023
4LMB 16
GLKS Nadarzyn STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły