Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek)
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
660 740 393
E-mail:
biuro@halswarszawa.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Nr 195 ul. Króla Maciusia 5,
04-526 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Szeliński
660 740 393
biuro@halswarszawa.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 14 27 115:38
2. GLKS Nadarzyn 14 23 106:48
3. LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 10 17 76:35
4. KTS II Kozienice 14 17 90:66
5. STS Szydłowiec 14 16 87:67
6. ISKRA Kotuń 14 9 55:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05348 Bartosz Wojtasik Polska 04.11.2001 0 0 0:0
05343 Alex Korytkowski Polska 02.02.2004 0 0 0:0
05347 Kacper Weikum Polska 21.04.2006 0 0 0:0
05336 Maciej Maciejewski Polska 19.11.1999 0 0 0:0
05334 Jakub Kordel Polska 30.11.1999 0 0 0:0
05335 Michał Kwaśniewski Polska 02.05.1992 0 0 0:0
05342 Mikołaj Jurek Polska 26.05.2005 0 0 0:0
05332 Piotr Jaworski Polska 27.09.1999 0 0 0:0
05331 Łukasz Jamorski Polska 29.10.2000 0 0 0:0
05328 Krzysztof Czuryłowicz Polska 16.10.1985 0 0 0:0
05326 Jarosław Adamkiewicz Polska 26.12.1964 0 0 0:0
05341 Michał Zakrzewski Polska 07.11.1977 0 0 0:0
05330 Jacek Frątczak Polska 24.05.1970 0 0 0:0
05339 Adam Szatecki Polska 01.07.1971 0 0 0:0
05337 Justyn Milewski Polska 09.07.1983 0 0 0:0
05333 Mirosław Kamiński Polska 16.04.1948 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
004
4LMB 1
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2018-11-10
g. 12:00
009
4LMB 2
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2018-10-20
g. 11:00
014
4LMB 3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2018-10-28
g. 16:00
019
4LMB 4
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
4LMB 5
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2018-11-17
g. 16:00
036
4LMB 6
GLKS Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
4LMB 7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
048
4LMB 8
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
4LMB 9
KTS II Kozienice SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
059
4LMB 10
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) TOPSPIN Konstancin Jeziorna -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
064
4LMB 11
ISKRA Kotuń SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły