Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
24 276 67 02
E-mail:
spjezewo@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Jeżewie,
09-226 Zawidz Kościelny
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Nadrowski
504 209 692
spjezewo@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 32 140:22
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 16 27 122:59
3. ULKS VIS I Wiskitki 16 21 106:76
4. KS SPARTA Nasielsk 16 19 105:77
5. UKS ALFA II Gostynin 16 17 101:93
6. TĘCZA III Budki Piaseckie 16 14 90:97

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 104:73
2. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 17 89:91
3. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 15 95:91
4. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 16 7 50:125
5. TRANSLUK SRS II Łomna 16 3 43:136
6. UKS GROT Mała Wieś 16 2 34:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03885 Krystian Igielski Polska 16.03.2002 30 0 90:0
03883 Daniel Cendrowski Polska 10.12.2002 26 2 78:6
03880 Mirosław Narowski Polska 14.02.1983 21 1 63:3
03879 Piotr Milczarski Polska 23.06.1976 20 3 60:9
03896 Adrian Tyburski Polska 27.03.2002 6 1 18:3
03881 Filip Sadowski Polska 11.07.1994 6 4 18:12
03878 Paweł Milczarski Polska 21.01.1978 5 5 15:15
03892 Michał Rajkowski Polska 04.10.2007 0 0 0:0
03891 Sylwia Rajkowska Polska 16.02.2006 0 0 0:0
03890 Katarzyna Rajkowska Polska 31.01.2009 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-29
g. 17:00
004
5LMA 1
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-10-06
g. 18:00
009
5LMA 2
KS SPARTA Nasielsk SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00
014
5LMA 3
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS FALA Nowy Duninów 10:0 Szczegóły
2018-10-23
g. 18:00
019
5LMA 4
TRANSLUK SRS II Łomna SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
5LMA 5
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS ALFA II Gostynin 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
5LMA 6
TĘCZA III Budki Piaseckie SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2018-12-07
g. 18:30
042
5LMA 7
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS VIS I Wiskitki 8:2 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
048
5LMA 8
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 9:1 Szczegóły
2018-10-31
g. 17:00
053
5LMA 9
UKS GROT Mała Wieś SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
5LMA 10
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-01-14
g. 19:00
064
5LMA 11
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
5LMA 12
UKS ALFA II Gostynin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 4:8 Szczegóły
2019-03-01
g. 19:00
007
5LMA 13
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SPARTA Nasielsk 8:2 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
013
5LMA 14
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo TĘCZA III Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
019
5LMA 15
ULKS VIS I Wiskitki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
5LMA 16
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły