Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GKS FALA Nowy Duninów
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 897 607
E-mail:
andrzejszymborski@sinstal.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Nowym Duninowie,
ul. Gostynińska 1 09-505 Nowy Duninów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Szymborski
512 897 607
andrzejszymborski@sinstal.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 32 140:22
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 16 27 122:59
3. ULKS VIS I Wiskitki 16 21 106:76
4. KS SPARTA Nasielsk 16 19 105:77
5. UKS ALFA II Gostynin 16 17 101:93
6. TĘCZA III Budki Piaseckie 16 14 90:97

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 104:73
2. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 17 89:91
3. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 15 95:91
4. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 16 7 50:125
5. TRANSLUK SRS II Łomna 16 3 43:136
6. UKS GROT Mała Wieś 16 2 34:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04806 Paweł Jędrzejczak Polska 06.03.1971 23 15 69:45
04805 Michał Jędrzejczak Polska 30.03.1999 23 9 69:27
04813 Rafał Kamiński Polska 23.12.1981 14 8 42:24
04811 Wojciech Jędrzejczak Polska 09.12.1973 11 8 33:24
04808 Arkadiusz Jaskuła Polska 11.12.1978 5 13 15:39
04807 Roman Krukowski Polska 04.10.1974 4 6 12:18
04812 Piotr Buczyński Polska 13.10.1984 2 1 6:3
04809 Włodzimierz Kalwasiński Polska 14.06.1973 0 0 0:0
04810 Włodzimierz Romański Polska 06.01.1967 0 3 0:9
04814 Andrzej Szymborski Polska 13.10.1976 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
002
5LMA 1
UKS ALFA II Gostynin GKS FALA Nowy Duninów 8:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
5LMA 2
GKS FALA Nowy Duninów TĘCZA III Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00
014
5LMA 3
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS FALA Nowy Duninów 10:0 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
5LMA 4
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
5LMA 5
UKS GROT Mała Wieś GKS FALA Nowy Duninów 3:8 Szczegóły
2018-11-12
g. 11:00
032
5LMA 6
GKS FALA Nowy Duninów ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
5LMA 7
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 17:00
044
5LMA 8
GKS FALA Nowy Duninów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
5LMA 9
KS SPARTA Nasielsk GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
5LMA 10
ULKS VIS I Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów 8:5 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
5LMA 11
GKS FALA Nowy Duninów TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
004
5LMA 12
GKS FALA Nowy Duninów UKS GROT Mała Wieś 9:1 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
010
5LMA 13
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 14:00
016
5LMA 14
TRANSLUK SRS II Łomna GKS FALA Nowy Duninów 0:10 Szczegóły
2019-04-14
g. 14:00
022
5LMA 15
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki GKS FALA Nowy Duninów 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
5LMA 16
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:5 Szczegóły