Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TRANSLUK SRS II Łomna
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
504 462 528
E-mail:
srslomna@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kochanowskiego 89, 05-152 Łomna
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Kamil Ocipka
504 462 528
srslomna@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 32 140:22
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 16 27 122:59
3. ULKS VIS I Wiskitki 16 21 106:76
4. KS SPARTA Nasielsk 16 19 105:77
5. UKS ALFA II Gostynin 16 17 101:93
6. TĘCZA III Budki Piaseckie 16 14 90:97

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 104:73
2. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 17 89:91
3. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 15 95:91
4. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 16 7 50:125
5. TRANSLUK SRS II Łomna 16 3 43:136
6. UKS GROT Mała Wieś 16 2 34:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08660 Jarosław Mamaj Polska 20.11.1986 12 20 36:60
08661 Rafał Mamaj Polska 03.03.1988 8 19 24:57
08664 Hubert Pacholak Polska 17.09.1978 8 23 24:69
08668 Stanisław Trzpioła Polska 05.11.1959 2 3 6:9
08652 Jan Królak Polska 25.05.2005 1 6 3:18
08654 Mateusz Franiewski Polska 14.09.2003 1 6 3:18
08653 Jakub Konieczny Polska 05.10.2005 1 9 3:27
08657 Kamil Wilczyński Polska 02.04.1998 1 5 3:15
08659 Tadeusz Kręźlewicz Polska 15.02.1960 0 12 0:36
08651 Oskar Pacholak Polska 28.09.2006 0 2 0:6
08656 Mariusz Gałczyński Polska 25.03.1986 0 6 0:18
08665 Radosław Przychodzki Polska 31.12.1974 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
001
5LMA 1
ULKS VIS I Wiskitki TRANSLUK SRS II Łomna 8:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 14:00
007
5LMA 2
TRANSLUK SRS II Łomna UKS ALFA II Gostynin 0:10 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
013
5LMA 3
TĘCZA III Budki Piaseckie TRANSLUK SRS II Łomna 8:3 Szczegóły
2018-10-23
g. 18:00
019
5LMA 4
TRANSLUK SRS II Łomna SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
025
5LMA 5
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin TRANSLUK SRS II Łomna 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 14:00
031
5LMA 6
TRANSLUK SRS II Łomna UKS GROT Mała Wieś 8:4 Szczegóły
2018-11-16
g. 18:30
037
5LMA 7
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:30
043
5LMA 8
TRANSLUK SRS II Łomna MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 4:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
050
5LMA 9
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna 8:3 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
055
5LMA 10
TRANSLUK SRS II Łomna KS SPARTA Nasielsk 1:9 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
5LMA 11
GKS FALA Nowy Duninów TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2019-02-24
g. 14:00
006
5LMA 12
TRANSLUK SRS II Łomna UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
011
5LMA 13
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2019-04-07
g. 14:00
016
5LMA 14
TRANSLUK SRS II Łomna GKS FALA Nowy Duninów 0:10 Szczegóły
2019-04-06
g. 10:00
023
5LMA 15
TRANSLUK SRS II Łomna MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 5:8 Szczegóły
2019-03-08
g. 18:00
029
5LMA 16
UKS GROT Mała Wieś TRANSLUK SRS II Łomna 8:5 Szczegóły