Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS ALFA II Gostynin
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
505 495 164
E-mail:
ruteks@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23,
09-500 Gostynin (wjazd od ul. Płockiej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Arkadiusz Rutowski
505 495 164
ruteks@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 32 140:22
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 16 27 122:59
3. ULKS VIS I Wiskitki 16 21 106:76
4. KS SPARTA Nasielsk 16 19 105:77
5. UKS ALFA II Gostynin 16 17 101:93
6. TĘCZA III Budki Piaseckie 16 14 90:97

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 104:73
2. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 17 89:91
3. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 15 95:91
4. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 16 7 50:125
5. TRANSLUK SRS II Łomna 16 3 43:136
6. UKS GROT Mała Wieś 16 2 34:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06145 Bartłomiej Kapturowski Polska 26.01.2003 25 14 75:42
06144 Maja Pawłowska Polska 07.04.2004 20 15 60:45
06137 Arkadiusz Rutowski Polska 30.06.1968 14 1 42:3
06139 Kacper Farys Polska 06.11.2003 12 3 36:9
06146 Bartosz Naczmański Polska 25.01.2005 4 18 12:54
06141 Igor Modzelewicz Polska 19.12.2002 3 3 9:9
06147 Aleks Stasiński Polska 04.10.2005 3 16 9:48
06143 Patryk Szpejnowski Polska 08.12.2002 2 1 6:3
06148 Shady Hemid Polska 17.06.2005 1 7 3:21
06142 Radosław Nowicki Polska 10.10.2002 0 0 0:0
06138 Tomasz Kowalczyk Polska 02.06.1973 0 0 0:0
06140 Adrian Przybyła Polska 03.08.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
002
5LMA 1
UKS ALFA II Gostynin GKS FALA Nowy Duninów 8:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 14:00
007
5LMA 2
TRANSLUK SRS II Łomna UKS ALFA II Gostynin 0:10 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
5LMA 3
UKS ALFA II Gostynin ULKS VIS I Wiskitki 7:7 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
5LMA 4
UKS ALFA II Gostynin TĘCZA III Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
5LMA 5
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS ALFA II Gostynin 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
5LMA 6
UKS ALFA II Gostynin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
5LMA 7
UKS GROT Mała Wieś UKS ALFA II Gostynin 1:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
5LMA 8
UKS ALFA II Gostynin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
5LMA 9
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS ALFA II Gostynin 4:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
5LMA 10
UKS ALFA II Gostynin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
5LMA 11
KS SPARTA Nasielsk UKS ALFA II Gostynin 8:4 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
5LMA 12
UKS ALFA II Gostynin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 4:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
5LMA 13
ULKS VIS I Wiskitki UKS ALFA II Gostynin 8:2 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
5LMA 14
UKS ALFA II Gostynin KS SPARTA Nasielsk 7:7 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
5LMA 15
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
5LMA 16
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS ALFA II Gostynin 6:8 Szczegóły