Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
660 929 011
E-mail:
darekbrze@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Bema 312, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Brzeziński
660 929 011
darekbrze@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 32 140:22
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 16 27 122:59
3. ULKS VIS I Wiskitki 16 21 106:76
4. KS SPARTA Nasielsk 16 19 105:77
5. UKS ALFA II Gostynin 16 17 101:93
6. TĘCZA III Budki Piaseckie 16 14 90:97

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 104:73
2. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 17 89:91
3. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 15 95:91
4. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 16 7 50:125
5. TRANSLUK SRS II Łomna 16 3 43:136
6. UKS GROT Mała Wieś 16 2 34:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04353 Krzysztof Grela Polska 23.10.1964 24 12 72:36
04354 Andrzej Jędróźwiak Polska 05.11.1966 23 13 69:39
04357 Tadeusz Wiśniewski Polska 27.10.1986 12 10 36:30
04356 Roman Sławomir Skowyrski Polska 27.09.1974 10 6 30:18
04355 Daniel Marszał Polska 05.05.1977 3 7 9:21
04358 Jarosław Wronka Polska 21.05.1985 2 10 6:30
04352 Dariusz Brzeziński Polska 05.06.1967 2 9 6:27
10281 Marcin Lewandowski Polska 21.11.1994 0 3 0:9
04351 Bartosz Brzeziński Polska 31.07.1997 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-29
g. 17:00
004
5LMA 1
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
010
5LMA 2
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 9:1 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
5LMA 3
UKS GROT Mała Wieś UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2018-10-24
g. 18:30
022
5LMA 4
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2018-11-04
g. 15:00
028
5LMA 5
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
5LMA 6
ULKS VIS I Wiskitki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
5LMA 7
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 1:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 17:00
044
5LMA 8
GKS FALA Nowy Duninów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
050
5LMA 9
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna 8:3 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
5LMA 10
UKS ALFA II Gostynin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2019-01-20
g. 14:00
063
5LMA 11
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TĘCZA III Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 14:00
006
5LMA 12
TRANSLUK SRS II Łomna UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 14:00
012
5LMA 13
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki UKS GROT Mała Wieś 10:0 Szczegóły
2019-04-12
g. 18:00
017
5LMA 14
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:6 Szczegóły
2019-04-14
g. 14:00
022
5LMA 15
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki GKS FALA Nowy Duninów 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
5LMA 16
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły