Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
666 817 888
E-mail:
michal.bula@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ul. Aleja Jana Pawła II 16, 09-530 Gąbin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Buła
666 817 888
michal.bula@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6 12 56:4
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 6 12 51:17
3. TĘCZA III Budki Piaseckie 5 8 36:26
4. ULKS VIS I Wiskitki 5 7 36:25
5. UKS ALFA II Gostynin 5 5 33:27
6. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 5 5 31:25
7. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 5 5 26:30
8. KS SPARTA Nasielsk 5 4 29:25
9. GKS FALA Nowy Duninów 6 4 31:37
10. TRANSLUK SRS II Łomna 5 1 13:43
11. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 5 1 9:45
12. UKS GROT Mała Wieś 6 0 8:55

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08033 Jakub Domański Polska 13.02.1986 9 4 27:12
08036 Michał Puternicki Polska 21.07.1979 8 3 24:9
08037 Mariusz Robak Polska 13.01.1973 3 6 9:18
08040 Krzysztof Stępniak Polska 05.09.1986 3 3 9:9
08041 Przemysław Żabka Polska 06.09.1978 1 1 3:3
08030 Marcin Buła Polska 03.05.1985 0 0 0:0
08039 Piotr Stępiński Polska 09.07.1996 0 0 0:0
08035 Mikołaj Krzewicki Polska 17.10.1996 0 0 0:0
08029 Grzegorz Brochocki Polska 25.05.1970 0 5 0:15
08028 Jacek Barbachowski Polska 18.10.1998 0 0 0:0
08031 Michał Buła Polska 03.05.1985 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
005
5LMA 1
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 1:9 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
5LMA 2
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS GROT Mała Wieś 9:1 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
5LMA 3
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
5LMA 4
ULKS VIS I Wiskitki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-11-04
g. 15:00
028
5LMA 5
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
5LMA 6
KS SPARTA Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
5LMA 7
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 14:00
043
5LMA 8
TRANSLUK SRS II Łomna MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
5LMA 9
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS ALFA II Gostynin -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
058
5LMA 10
TĘCZA III Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
064
5LMA 11
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo -:- Szczegóły