Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
666 817 888
E-mail:
michal.bula@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ul. Aleja Jana Pawła II 16, 09-530 Gąbin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Buła
666 817 888
michal.bula@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 15 30 132:20
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 15 27 120:51
3. ULKS VIS I Wiskitki 15 21 102:68
4. KS SPARTA Nasielsk 15 17 97:73
5. UKS ALFA II Gostynin 15 15 93:87
6. TĘCZA III Budki Piaseckie 15 14 84:89

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS FALA Nowy Duninów 15 16 96:68
2. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 15 15 90:83
3. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 15 15 81:88
4. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 15 7 47:117
5. TRANSLUK SRS II Łomna 16 3 43:136
6. UKS GROT Mała Wieś 16 2 34:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08033 Jakub Domański Polska 13.02.1986 24 11 72:33
08036 Michał Puternicki Polska 21.07.1979 23 14 69:42
08040 Krzysztof Stępniak Polska 05.09.1986 14 8 42:24
08029 Grzegorz Brochocki Polska 25.05.1970 7 16 21:48
08037 Mariusz Robak Polska 13.01.1973 5 15 15:45
08041 Przemysław Żabka Polska 06.09.1978 1 5 3:15
08039 Piotr Stępiński Polska 09.07.1996 0 0 0:0
08035 Mikołaj Krzewicki Polska 17.10.1996 0 0 0:0
08028 Jacek Barbachowski Polska 18.10.1998 0 0 0:0
08031 Michał Buła Polska 03.05.1985 0 0 0:0
08030 Marcin Buła Polska 03.05.1985 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
005
5LMA 1
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 1:9 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
5LMA 2
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS GROT Mała Wieś 9:1 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
5LMA 3
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
5LMA 4
ULKS VIS I Wiskitki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-11-04
g. 15:00
028
5LMA 5
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
5LMA 6
KS SPARTA Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
5LMA 7
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:30
043
5LMA 8
TRANSLUK SRS II Łomna MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 4:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
5LMA 9
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS ALFA II Gostynin 4:8 Szczegóły
2019-01-15
g. 18:00
058
5LMA 10
TĘCZA III Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 5:8 Szczegóły
2019-01-14
g. 19:00
064
5LMA 11
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
5LMA 12
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 8:5 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
011
5LMA 13
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2019-04-12
g. 18:00
017
5LMA 14
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:6 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
024
5LMA 15
UKS GROT Mała Wieś MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 4:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
5LMA 16
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin -:- Szczegóły