Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
666 817 888
E-mail:
michal.bula@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ul. Aleja Jana Pawła II 16, 09-530 Gąbin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Buła
666 817 888
michal.bula@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 32 140:22
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 16 27 122:59
3. ULKS VIS I Wiskitki 16 21 106:76
4. KS SPARTA Nasielsk 16 19 105:77
5. UKS ALFA II Gostynin 16 17 101:93
6. TĘCZA III Budki Piaseckie 16 14 90:97

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 104:73
2. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 17 89:91
3. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 15 95:91
4. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 16 7 50:125
5. TRANSLUK SRS II Łomna 16 3 43:136
6. UKS GROT Mała Wieś 16 2 34:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08027 Rafał Jaśpiński Polska 29.04.1984 20 16 60:48
08046 Adam Zaleski Polska 02.12.2001 12 23 36:69
08032 Łukasz Chodkowski Polska 26.12.1980 7 27 21:81
08042 Jan Zaleski Polska 24.10.1974 2 34 6:102
08044 Igor Brochocki Polska 08.06.2004 0 0 0:0
08034 Dariusz Krzewicki Polska 17.05.1967 0 0 0:0
08047 Kuba Zaleski Polska 25.05.2003 0 2 0:6
08043 Sławomir Zasiewski Polska 29.05.1984 0 0 0:0
08045 Zuzanna Robak Polska 28.03.2003 0 0 0:0
08038 Mikołaj Robak Polska 17.11.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
005
5LMA 1
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 1:9 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
010
5LMA 2
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 9:1 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
5LMA 3
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin KS SPARTA Nasielsk 0:10 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
5LMA 4
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
025
5LMA 5
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin TRANSLUK SRS II Łomna 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
5LMA 6
UKS ALFA II Gostynin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
5LMA 7
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin TĘCZA III Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
048
5LMA 8
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 9:1 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
5LMA 9
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin ULKS VIS I Wiskitki 1:9 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
060
5LMA 10
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS GROT Mała Wieś 8:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
5LMA 11
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
5LMA 12
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 8:5 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
010
5LMA 13
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
018
5LMA 14
UKS GROT Mała Wieś MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 3:8 Szczegóły
2019-04-06
g. 10:00
023
5LMA 15
TRANSLUK SRS II Łomna MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 5:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
5LMA 16
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły