Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPARTA Nasielsk
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
691 404 512
E-mail:
spartanasielsk@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa ul. Staszica 1,
05-190 Nasielsk
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Iwona Żyła
691 404 512
spartanasielsk@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6 12 56:4
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 6 12 51:17
3. TĘCZA III Budki Piaseckie 5 8 36:26
4. ULKS VIS I Wiskitki 5 7 36:25
5. UKS ALFA II Gostynin 5 5 33:27
6. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 5 5 31:25
7. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 5 5 26:30
8. KS SPARTA Nasielsk 5 4 29:25
9. GKS FALA Nowy Duninów 6 4 31:37
10. TRANSLUK SRS II Łomna 5 1 13:43
11. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 5 1 9:45
12. UKS GROT Mała Wieś 6 0 8:55

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06732 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 5 2 15:6
06727 Jerzy Kosewski Polska 19.07.1972 4 5 12:15
06728 Mirosław Kosewski Polska 03.12.1974 4 5 12:15
06730 Krzysztof Michnowski Polska 29.03.1965 4 5 12:15
06731 Sławomir Szadkowski Polska 26.10.1959 3 1 9:3
06733 Iwona Żyła Polska 04.10.1971 2 2 6:6
06729 Jacek Malicki Polska 23.03.1954 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
003
5LMA 1
TĘCZA III Budki Piaseckie KS SPARTA Nasielsk 8:6 Szczegóły
2018-10-06
g. 18:00
009
5LMA 2
KS SPARTA Nasielsk SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
5LMA 3
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin KS SPARTA Nasielsk 0:10 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
5LMA 4
KS SPARTA Nasielsk UKS GROT Mała Wieś 10:0 Szczegóły
2018-11-03
g. 09:00
027
5LMA 5
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
5LMA 6
KS SPARTA Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
5LMA 7
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
5LMA 8
ULKS VIS I Wiskitki KS SPARTA Nasielsk -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
5LMA 9
KS SPARTA Nasielsk GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 14:00
055
5LMA 10
TRANSLUK SRS II Łomna KS SPARTA Nasielsk -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
5LMA 11
KS SPARTA Nasielsk UKS ALFA II Gostynin -:- Szczegóły