Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPARTA Nasielsk
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
799 955 655
E-mail:
spartanasielsk@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa ul. Staszica 1,
05-190 Nasielsk
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sławomir Szadkowski
799 955 655
spartanasielsk@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 32 140:22
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 16 27 122:59
3. ULKS VIS I Wiskitki 16 21 106:76
4. KS SPARTA Nasielsk 16 19 105:77
5. UKS ALFA II Gostynin 16 17 101:93
6. TĘCZA III Budki Piaseckie 16 14 90:97

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 104:73
2. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 17 89:91
3. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 15 95:91
4. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 16 7 50:125
5. TRANSLUK SRS II Łomna 16 3 43:136
6. UKS GROT Mała Wieś 16 2 34:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06732 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 26 11 78:33
06728 Mirosław Kosewski Polska 03.12.1974 19 14 57:42
06730 Krzysztof Michnowski Polska 29.03.1965 16 17 48:51
06731 Sławomir Szadkowski Polska 26.10.1959 13 11 39:33
06727 Jerzy Kosewski Polska 19.07.1972 5 11 15:33
06733 Iwona Żyła Polska 04.10.1971 2 3 6:9
06729 Jacek Malicki Polska 23.03.1954 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
003
5LMA 1
TĘCZA III Budki Piaseckie KS SPARTA Nasielsk 8:6 Szczegóły
2018-10-06
g. 18:00
009
5LMA 2
KS SPARTA Nasielsk SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
5LMA 3
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin KS SPARTA Nasielsk 0:10 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
5LMA 4
KS SPARTA Nasielsk UKS GROT Mała Wieś 10:0 Szczegóły
2018-11-03
g. 09:00
027
5LMA 5
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
5LMA 6
KS SPARTA Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
5LMA 7
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 1:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
5LMA 8
ULKS VIS I Wiskitki KS SPARTA Nasielsk 8:6 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
5LMA 9
KS SPARTA Nasielsk GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
055
5LMA 10
TRANSLUK SRS II Łomna KS SPARTA Nasielsk 1:9 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
5LMA 11
KS SPARTA Nasielsk UKS ALFA II Gostynin 8:4 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
002
5LMA 12
KS SPARTA Nasielsk ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2019-03-01
g. 19:00
007
5LMA 13
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SPARTA Nasielsk 8:2 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
5LMA 14
UKS ALFA II Gostynin KS SPARTA Nasielsk 7:7 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
020
5LMA 15
KS SPARTA Nasielsk TĘCZA III Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
5LMA 16
KS SPARTA Nasielsk ULKS VIS I Wiskitki 8:4 Szczegóły