Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TĘCZA III Budki Piaseckie
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
538 784 285
E-mail:
seler247@onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Budkach Piaseckich,
96-516 Szymanów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Damian Selerski
538 784 285
seler247@onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Radosław Jurzyk
604 554 325
radekjurzyk@vp.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 11 22 99:11
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 10 17 78:36
3. ULKS VIS I Wiskitki 11 17 81:47
4. UKS ALFA II Gostynin 10 14 73:48
5. KS SPARTA Nasielsk 10 12 69:41
6. TĘCZA III Budki Piaseckie 10 12 62:55
7. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 11 9 58:66
8. GKS FALA Nowy Duninów 10 8 55:57
9. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10 7 45:66
10. TRANSLUK SRS II Łomna 10 3 29:82
11. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10 3 24:83
12. UKS GROT Mała Wieś 11 0 18:99

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06452 Jakub Kaźmierski Polska 13.04.2000 15 9 45:27
06443 Błażej Skrzypkowski Polska 18.07.2001 12 9 36:27
06447 Nikodem Zofczak Polska 08.07.2003 9 7 27:21
06451 Radosław Jurzyk Polska 19.08.1966 6 3 18:9
06450 Stanisław Głowacki Polska 07.02.1952 5 8 15:24
06444 Hubert Włodarczyk Polska 07.11.2004 2 1 6:3
06449 Maciej Cieplak Polska 30.03.1999 2 1 6:3
06457 Mariusz Selerski Polska 07.04.1972 1 7 3:21
06438 Gracjan Brejnak Polska 04.09.2006 0 0 0:0
06446 Wiktoria Wrublewicz Polska 20.02.2001 0 0 0:0
06441 Julia Kowalczyk Polska 17.05.2004 0 0 0:0
06445 Szymon Wołowczyk Polska 24.07.2006 0 0 0:0
06440 Julia Jarzyńska Polska 10.02.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
003
5LMA 1
TĘCZA III Budki Piaseckie KS SPARTA Nasielsk 8:6 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
5LMA 2
GKS FALA Nowy Duninów TĘCZA III Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
013
5LMA 3
TĘCZA III Budki Piaseckie TRANSLUK SRS II Łomna 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
5LMA 4
UKS ALFA II Gostynin TĘCZA III Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
5LMA 5
TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS VIS I Wiskitki 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
5LMA 6
TĘCZA III Budki Piaseckie SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
5LMA 7
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin TĘCZA III Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
5LMA 8
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS GROT Mała Wieś 9:1 Szczegóły
2019-01-04
g. 18:30
052
5LMA 9
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki TĘCZA III Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2019-01-15
g. 18:00
058
5LMA 10
TĘCZA III Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 5:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 14:00
063
5LMA 11
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły