Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS GROT Mała Wieś
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 581 014
E-mail:
pawfig@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Ul. Kochanowskiego 17,
09-460 Mała Wieś
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Kurek
604 581 014
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6 12 56:4
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 6 12 51:17
3. TĘCZA III Budki Piaseckie 5 8 36:26
4. ULKS VIS I Wiskitki 5 7 36:25
5. UKS ALFA II Gostynin 5 5 33:27
6. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 5 5 31:25
7. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 5 5 26:30
8. KS SPARTA Nasielsk 5 4 29:25
9. GKS FALA Nowy Duninów 6 4 31:37
10. TRANSLUK SRS II Łomna 5 1 13:43
11. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 5 1 9:45
12. UKS GROT Mała Wieś 6 0 8:55

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09509 Damian Szajewski Polska 19.11.2000 3 11 9:33
09508 Krystian Szajewski Polska 19.11.2000 2 11 6:33
09510 Bartłomiej Trela Polska 14.02.2002 1 6 3:18
09500 Grzegorz Białasiewicz Polska 25.05.1972 1 3 3:9
09502 Henryk Czarnecki Polska 15.02.1978 0 3 0:9
10058 Paweł Figurski Polska 15.06.1971 0 0 0:0
09501 Rafał Dutkiewicz Polska 07.01.1984 0 3 0:9
09505 Maciej Mikołajczyk Polska 17.07.1971 0 0 0:0
09507 Jacek Tomczak Polska 05.05.1999 0 6 0:18
09506 Kamil Dudek Polska 29.12.1999 0 0 0:0
09503 Marek Pielat Polska 16.07.1986 0 0 0:0
09504 Paweł Kacprzak Polska 16.06.1983 0 0 0:0
09512 Marcin Bońko Polska 15.04.2002 0 0 0:0
09511 Marcin Michalak Polska 18.02.2002 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
006
5LMA 1
UKS GROT Mała Wieś ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
5LMA 2
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS GROT Mała Wieś 9:1 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
5LMA 3
UKS GROT Mała Wieś UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
5LMA 4
KS SPARTA Nasielsk UKS GROT Mała Wieś 10:0 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
5LMA 5
UKS GROT Mała Wieś GKS FALA Nowy Duninów 3:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 14:00
031
5LMA 6
TRANSLUK SRS II Łomna UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
5LMA 7
UKS GROT Mała Wieś UKS ALFA II Gostynin -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
5LMA 8
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły
2018-10-31
g. 17:00
053
5LMA 9
UKS GROT Mała Wieś SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
060
5LMA 10
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
5LMA 11
UKS GROT Mała Wieś ULKS VIS I Wiskitki -:- Szczegóły