Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
698 670 297
E-mail:
filipszymanski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
MOSiR SOLEC Ul. Solec 71, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Filip Szymański
698 670 297
Osoba odpowiedzialna:
Maciej Lewandowski
502 275 490
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:98
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 83:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08639 Raghuveer Tandon Polska 18.01.2000 30 12 90:36
08640 Karol Wojtasik Polska 01.05.1997 14 10 42:30
08637 Maciej Lewandowski Polska 17.01.1972 12 17 36:51
08642 Tomasz Gryziak Polska 18.04.1973 7 21 21:63
08643 Piotr Gradek Polska 08.04.1974 5 19 15:57
08638 Sławomir Rutkowski Polska 18.07.1976 4 4 12:12
08648 Karol Zychowicz Polska 10.12.1968 0 0 0:0
08649 Andrzej Abramov Polska 29.11.1973 0 1 0:3
08647 Marcin Chełchowski Polska 11.11.1983 0 0 0:0
08645 Grzegorz Klonowski Polska 12.03.1970 0 0 0:0
08644 Piotr Lech Polska 06.02.1969 0 2 0:6
08641 Joanna Potasznik Polska 11.04.1990 0 0 0:0
08646 Paweł Walczak Polska 17.01.1961 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-06
g. 13:00
002
5LMB 1
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa SKS 40 III Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-10-14
g. 17:00
007
5LMB 2
TRANSLUK SRS I Łomna AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-10-21
g. 16:30
018
5LMB 3
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
5LMB 4
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa WKS Sochaczew 5:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 17:00
029
5LMB 5
UKS RETURN II Piaseczno AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
5LMB 6
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa ŁKTS Łochów 6:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
5LMB 7
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 14:00
046
5LMB 8
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
5LMB 9
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
5LMB 10
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
5LMB 11
KS Kobyłka AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00
001
5LMB 12
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
5LMB 13
ŁKTS Łochów AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
5LMB 14
WKS Sochaczew AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
5LMB 15
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 0:10 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
5LMB 16
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 8:5 Szczegóły