Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS Kobyłka
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
504 120 807
E-mail:
kskobylka@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Załuskiego 57, 05-230 Kobyłka
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Karpienia
504 120 807
kskobylka@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:98
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 83:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04439 Krystian Marek Polska 28.04.1983 31 2 93:6
04440 Adam Skibniewski Polska 03.04.1971 21 17 63:51
04436 Piotr Karpienia Polska 03.04.1962 9 25 27:75
04441 Robert Pędziak Polska 01.07.1967 8 15 24:45
04435 Sławomir Jędrasik Polska 05.09.1967 5 10 15:30
04437 Małgorzata Rudnik Polska 31.07.1964 3 12 9:36
10090 Grzegorz Jatkiewicz Polska 26.10.1975 1 3 3:9
04438 Mateusz Śledziewski Polska 23.08.1994 1 5 3:15
04442 Arkadiusz Truszczyński Polska 08.07.1965 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-07
g. 11:00
003
5LMB 1
WKS Sochaczew KS Kobyłka 8:5 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
009
5LMB 2
KS Kobyłka UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
5LMB 3
ŁKTS Łochów KS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
5LMB 4
KS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
5LMB 5
UKS LUPUS KABATY III Warszawa KS Kobyłka 6:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
5LMB 6
KS Kobyłka KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 5:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
5LMB 7
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria KS Kobyłka 8:5 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
5LMB 8
ULKS VIS II Wiskitki KS Kobyłka 2:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 18:00
049
5LMB 9
KS Kobyłka SKS 40 III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-12-22
g. 16:00
055
5LMB 10
TRANSLUK SRS I Łomna KS Kobyłka 8:3 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
5LMB 11
KS Kobyłka AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
004
5LMB 12
SKS 40 III Warszawa KS Kobyłka 2:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
5LMB 13
KS Kobyłka UKS LUPUS KABATY III Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
016
5LMB 14
KS Kobyłka ULKS VIS II Wiskitki 7:7 Szczegóły
2019-04-14
g. 17:00
022
5LMB 15
UKS RETURN II Piaseczno KS Kobyłka 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
5LMB 16
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa KS Kobyłka 7:7 Szczegóły