Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 240 422
E-mail:
marekjkk@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Świętokrzyska 18A, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kozłowski
606 240 422
marekjkk@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:98
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 83:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08340 Radosław Jastrzębowski Polska 03.05.1982 20 18 60:54
08345 Sławomir Mikołajewicz Polska 29.05.1987 18 20 54:60
08343 Krzysztof Kubkowski Polska 27.03.1976 18 18 54:54
08337 Marcin Borucki Polska 04.02.1980 14 23 42:69
08349 Marcin Spurek Polska 01.11.1996 3 3 9:9
08357 Sebastian Florkowski Polska 08.08.1988 0 0 0:0
08339 Paweł Budkiewicz Polska 30.12.1990 0 0 0:0
08342 Tomasz Kozłowski Polska 17.08.1968 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
006
5LMB 1
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
5LMB 2
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
5LMB 3
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 0:10 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
5LMB 4
KS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00
026
5LMB 5
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa SKS 40 III Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-11-18
g. 17:00
031
5LMB 6
TRANSLUK SRS I Łomna SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
5LMB 7
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00
047
5LMB 8
WKS Sochaczew SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
5LMB 9
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 8:3 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
060
5LMB 10
ŁKTS Łochów SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
5LMB 11
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
5LMB 12
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
011
5LMB 13
ULKS VIS II Wiskitki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-04-07
g. 17:00
017
5LMB 14
UKS RETURN II Piaseczno SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-04-14
g. 15:00
024
5LMB 15
SKS 40 III Warszawa SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
5LMB 16
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa KS Kobyłka 7:7 Szczegóły