Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS LUPUS KABATY III Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 466 106
E-mail:
ukslupuskabaty@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Szkół Fundacji PRIMUS ul. Zoltana Balo 1, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Zalewski
600 466 106
Osoba odpowiedzialna:
Michał Gaszyński
601 248 677
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:100
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 85:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08089 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 14 17 42:51
08074 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 13 10 39:30
08072 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 11 16 33:48
08075 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 6 4 18:12
08080 Adam Smoter Polska 07.10.2008 5 9 15:27
08075 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 1 5 3:15
08073 Alan Cyps Albo Zyps Polska 13.11.2007 1 12 3:36
08098 Ryszard Smoter Polska 19.10.1974 1 3 3:9
08096 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 0 5 0:15
08071 Jan Bodasiński Polska 28.07.2006 0 0 0:0
08079 Piotr Płaskonka Polska 05.04.2002 0 2 0:6
08103 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 0 1 0:3
08078 Mikołaj Matysiak Polska 23.08.2010 0 13 0:39
08081 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 0 5 0:15
08076 Mateusz Jasiński Polska 07.02.2007 0 0 0:0
08070 Krzysztof Strupiński Polska 16.03.2006 0 3 0:9
08099 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 0 0 0:0
08077 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
006
5LMB 1
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
5LMB 2
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 7:7 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
5LMB 3
UKS LUPUS KABATY III Warszawa KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 1:9 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
5LMB 4
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
5LMB 5
UKS LUPUS KABATY III Warszawa KS Kobyłka 6:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
5LMB 6
SKS 40 III Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-12-02
g. 16:00
037
5LMB 7
UKS LUPUS KABATY III Warszawa TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 14:00
046
5LMB 8
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
5LMB 9
UKS LUPUS KABATY III Warszawa WKS Sochaczew 2:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
5LMB 10
UKS RETURN II Piaseczno UKS LUPUS KABATY III Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
5LMB 11
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ŁKTS Łochów 0:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
5LMB 12
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
5LMB 13
KS Kobyłka UKS LUPUS KABATY III Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-04-13
g. 15:30
018
5LMB 14
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SKS 40 III Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
023
5LMB 15
ULKS VIS II Wiskitki UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
5LMB 16
UKS LUPUS KABATY III Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 1:9 Szczegóły