Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TRANSLUK SRS I Łomna
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
504 462 528
E-mail:
srslomna@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kochanowskiego 89, 05-152 Łomna
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Kamil Ocipka
504 462 528
srslomna@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:98
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 83:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08667 Artur Smarzyk Polska 01.03.1992 34 5 102:15
08666 Mariusz Regulski Polska 31.12.1969 31 5 93:15
08658 Mateusz Jóźwiak Polska 24.06.1994 18 8 54:24
08663 Kamil Ocipka Polska 21.11.1986 9 12 27:36
08662 Dominik Ocipka Polska 17.09.1997 9 14 27:42
08655 Krystian Spilaszek Polska 23.11.1982 2 8 6:24

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
001
5LMB 1
ULKS VIS II Wiskitki TRANSLUK SRS I Łomna 0:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 17:00
007
5LMB 2
TRANSLUK SRS I Łomna AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-10-20
g. 16:00
013
5LMB 3
WKS Sochaczew TRANSLUK SRS I Łomna 5:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 17:00
019
5LMB 4
TRANSLUK SRS I Łomna UKS RETURN II Piaseczno 9:1 Szczegóły
2018-11-03
g. 17:00
025
5LMB 5
ŁKTS Łochów TRANSLUK SRS I Łomna 5:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 17:00
031
5LMB 6
TRANSLUK SRS I Łomna SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-12-02
g. 16:00
037
5LMB 7
UKS LUPUS KABATY III Warszawa TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
5LMB 8
TRANSLUK SRS I Łomna KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 8:6 Szczegóły
2019-01-12
g. 15:00
050
5LMB 9
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2018-12-22
g. 16:00
055
5LMB 10
TRANSLUK SRS I Łomna KS Kobyłka 8:3 Szczegóły
2019-01-20
g. 17:00
061
5LMB 11
SKS 40 III Warszawa TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00
001
5LMB 12
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
007
5LMB 13
TRANSLUK SRS I Łomna WKS Sochaczew 8:5 Szczegóły
2019-03-23
g. 18:00
013
5LMB 14
TRANSLUK SRS I Łomna UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2019-03-30
g. 18:00
019
5LMB 15
TRANSLUK SRS I Łomna ŁKTS Łochów 6:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
5LMB 16
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków TRANSLUK SRS I Łomna 7:7 Szczegóły