Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MKS POGOŃ III Siedlce
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
508 595 957
E-mail:
pogon_siedlce@pro.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Prusa 6, Siedlce
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sylwester Dąbrowski
508 595 957
pogon_siedlce@pro.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Popiełuszki 8, Siedlce
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07917 Kinga Teodorczuk Polska 03.02.2005 18 14 54:42
00300 Dominik Rojek Polska 20.09.2005 13 14 39:42
00297 Michał Grzybowski Polska 13.07.1983 12 2 36:6
07920 Filip Rudnicki Polska 07.01.1998 10 20 30:60
07922 Jerzy Głuchowski Polska 09.11.1950 9 3 27:9
07923 Sylwester Dąbrowski Polska 23.03.1954 6 3 18:9
07919 Piotr Szczygielski Polska 09.08.2004 2 11 6:33
07399 Mateusz Zdoliński Polska 02.02.2006 1 13 3:39
07928 Leszek Gil Polska 03.06.1971 1 1 3:3
07925 Marzena Woźniak Polska 07.01.1990 0 0 0:0
07397 Radosław Bojar Polska 14.02.2007 0 2 0:6
07926 Karol Chmielak Polska 27.01.1987 0 0 0:0
07924 Wiesław Wiśniewski Polska 29.08.1974 0 0 0:0
07918 Julia Andrunik Polska 15.02.2005 0 0 0:0
00303 Michał Wiśniewski Polska 09.12.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
004
1
MKS POGOŃ III Siedlce UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00
009
2
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec MKS POGOŃ III Siedlce 8:2 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
014
3
MKS POGOŃ III Siedlce LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
019
4
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa MKS POGOŃ III Siedlce 0:10 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
5
MKS POGOŃ III Siedlce ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
6
ULKS VICTORIA Jedlińsk MKS POGOŃ III Siedlce 8:6 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
7
MKS POGOŃ III Siedlce PONGORI IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2018-12-15
g. 11:00
048
8
MKS POGOŃ III Siedlce UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-01-13
g. 16:00
053
9
KTS III Kozienice MKS POGOŃ III Siedlce 7:7 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
10
MKS POGOŃ III Siedlce HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
064
11
UKS TYMIANKA Stary Gózd MKS POGOŃ III Siedlce 1:9 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
12
LUKS Kowala MKS POGOŃ III Siedlce 9:1 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
13
MKS POGOŃ III Siedlce ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
14
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria MKS POGOŃ III Siedlce 6:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
15
MKS POGOŃ III Siedlce GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
16
MKS POGOŃ III Siedlce KTS III Kozienice 3:8 Szczegóły