Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MKS POGOŃ III Siedlce
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
508 595 957
E-mail:
pogon_siedlce@pro.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Prusa 6, Siedlce
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sylwester Dąbrowski
508 595 957
pogon_siedlce@pro.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Popiełuszki 8, Siedlce
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 10 18 81:30
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 10 16 77:30
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 10 14 70:40
4. KTS III Kozienice 10 13 67:49
5. MKS POGOŃ III Siedlce 11 13 75:58
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 10 13 64:53
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 11 10 61:73
8. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 10 8 45:69
9. ULKS II Kazanów 10 7 56:71
10. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 10 6 32:76
11. ARTENGO IKRTS II Józefów 10 4 42:70
12. HoReCup AICR Warszawa 10 0 33:84

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00300 Dominik Rojek Polska 20.09.2005 14 10 42:30
00297 Michał Grzybowski Polska 13.07.1983 12 2 36:6
07917 Kinga Teodorczuk Polska 03.02.2005 11 9 33:27
07920 Filip Rudnicki Polska 07.01.1998 9 10 27:30
07922 Jerzy Głuchowski Polska 09.11.1950 8 2 24:6
07919 Piotr Szczygielski Polska 09.08.2004 2 10 6:30
07923 Sylwester Dąbrowski Polska 23.03.1954 2 1 6:3
07928 Leszek Gil Polska 03.06.1971 1 1 3:3
07399 Mateusz Zdoliński Polska 02.02.2006 1 6 3:18
07397 Radosław Bojar Polska 14.02.2007 0 0 0:0
07925 Marzena Woźniak Polska 07.01.1990 0 0 0:0
07926 Karol Chmielak Polska 27.01.1987 0 0 0:0
07924 Wiesław Wiśniewski Polska 29.08.1974 0 0 0:0
00303 Michał Wiśniewski Polska 09.12.2004 0 0 0:0
07918 Julia Andrunik Polska 15.02.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
004
1
MKS POGOŃ III Siedlce UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7:7 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00
009
2
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec MKS POGOŃ III Siedlce 8:2 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
014
3
MKS POGOŃ III Siedlce LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
019
4
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa MKS POGOŃ III Siedlce 0:10 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
5
MKS POGOŃ III Siedlce ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
6
ULKS VICTORIA Jedlińsk MKS POGOŃ III Siedlce 8:6 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
7
MKS POGOŃ III Siedlce ARTENGO IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2018-12-15
g. 11:00
048
8
MKS POGOŃ III Siedlce UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-01-13
g. 16:00
053
9
KTS III Kozienice MKS POGOŃ III Siedlce 7:7 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
10
MKS POGOŃ III Siedlce HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
064
11
UKS TYMIANKA Stary Gózd MKS POGOŃ III Siedlce 1:9 Szczegóły