Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 870 955
E-mail:
zbyszek.prokurat@ts-pro.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Siedlecka 9, 08-114 Skórzec
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Prokurat
602 870 955
zbyszek.prokurat@ts-pro.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Centralna 16, Skórzec
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06010 Maciej Adamiak Polska 17.02.2000 26 9 78:27
06017 Kamil Zakrzewski Polska 15.02.1997 26 11 78:33
06014 Zbigniew Prokurat Polska 20.01.1968 17 5 51:15
01012 Anna Osińska Polska 22.12.1963 14 9 42:27
06013 Rafał Polkowski Polska 14.02.1993 13 6 39:18
06011 Mariusz Cabaj Polska 26.04.1990 2 0 6:0
06009 Paweł Marciniak Polska 16.05.1989 1 3 3:9
06016 Paweł Szostek Polska 26.07.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
003
1
ULKS VICTORIA Jedlińsk GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 3:8 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00
009
2
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec MKS POGOŃ III Siedlce 8:2 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
3
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:5 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
4
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec KTS III Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
5
HoReCup AICR Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
6
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 15:00
039
7
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
8
PONGORI IKRTS II Józefów GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2018-12-02
g. 12:00
049
9
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
055
10
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2019-03-05
g. 18:40
002
12
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
13
KTS III Kozienice GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 6:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
14
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS VICTORIA Jedlińsk 9:1 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
15
MKS POGOŃ III Siedlce GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2019-04-13
g. 17:00
025
16
LUKS Kowala GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:3 Szczegóły