Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS III Kozienice
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
508 157 888
E-mail:
roman.gol@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRi, ul. Głowaczowska 48,
26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Roman Gołębiowski
508 157 888
roman.gol@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06164 Michał Bartoszuk Polska 03.05.1994 24 8 72:24
06168 Roman Gołębiowski Polska 03.02.1971 20 15 60:45
06166 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 19 10 57:30
06181 Tomasz Ziętkowski Polska 12.02.1983 11 14 33:42
06175 Marek Płachta Polska 23.10.1954 9 21 27:63
06165 Jakub Caban Polska 05.08.1997 2 0 6:0
06182 Julia Witek Polska 13.01.2003 0 2 0:6
06171 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 0 0 0:0
06167 Daniel Delikowski Polska 26.03.1989 0 0 0:0
06177 Wojciech Stankiewicz Polska 29.03.1959 0 2 0:6
06170 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 0 0 0:0
06176 Anna Rybarczyk Polska 02.07.1977 0 0 0:0
06169 Mateusz Kacprzak Polska 04.09.1989 0 0 0:0
06173 Jan Molęda Polska 31.01.1959 0 0 0:0
06174 Artur Moroz Polska 20.06.1963 0 0 0:0
06172 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 0 0 0:0
06180 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 0 0 0:0
06179 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 0 0 0:0
06178 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
006
1
KTS III Kozienice HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
2
UKS TYMIANKA Stary Gózd KTS III Kozienice 7:7 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
3
KTS III Kozienice UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
4
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec KTS III Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
5
KTS III Kozienice LUKS Kowala 2:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
031
6
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa KTS III Kozienice 1:9 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
7
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
8
ULKS VICTORIA Jedlińsk KTS III Kozienice 4:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 16:00
053
9
KTS III Kozienice MKS POGOŃ III Siedlce 7:7 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
060
10
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa KTS III Kozienice 7:7 Szczegóły
2019-01-18
g. 18:00
066
11
KTS III Kozienice PONGORI IKRTS II Józefów 9:1 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
12
KTS III Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk 6:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
13
KTS III Kozienice GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 6:8 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00
013
14
LUKS Kowala KTS III Kozienice 9:1 Szczegóły
2019-04-14
g. 15:00
020
15
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria KTS III Kozienice 8:6 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
16
MKS POGOŃ III Siedlce KTS III Kozienice 3:8 Szczegóły