Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
HoReCup AICR Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 372 084
E-mail:
marcingalazka26@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Gałązka
604 372 084
marcingalazka26@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Miłosz Stanisławski
882 133 659
milosz@horecup.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09300 Mikołaj Krzymień Polska 19.07.1982 31 3 93:9
09294 Artur Styczyński Polska 07.08.1969 25 11 75:33
09301 Rafał Pierzchałka Polska 22.09.1983 10 23 30:69
09296 Paweł Dalbiak Polska 17.03.1978 3 16 9:48
09295 Vladimir Butsko Polska 09.01.1985 1 5 3:15
09293 Adam Kędzierski Polska 15.06.1979 0 0 0:0
09297 Marcin Fiuk Polska 24.04.1991 0 0 0:0
09302 Miłosz Stanisławski Polska 26.08.1984 0 4 0:12
09298 Marcin Gałązka Polska 12.10.1982 0 24 0:72
09297 Mariusz Jackowski Polska 22.08.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
006
1
KTS III Kozienice HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-10-20
g. 14:00
012
2
HoReCup AICR Warszawa PONGORI IKRTS II Józefów 0:10 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
3
HoReCup AICR Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 5:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 15:00
022
4
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
5
HoReCup AICR Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
6
LUKS Kowala HoReCup AICR Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
037
7
HoReCup AICR Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
8
ULKS II Kazanów HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
9
HoReCup AICR Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
10
MKS POGOŃ III Siedlce HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-01-19
g. 16:30
065
11
HoReCup AICR Warszawa UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
004
12
UKS TYMIANKA Stary Gózd HoReCup AICR Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
012
13
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2019-03-16
g. 11:00
018
14
PONGORI IKRTS II Józefów HoReCup AICR Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
024
15
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa HoReCup AICR Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00
029
16
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa HoReCup AICR Warszawa 4:8 Szczegóły