Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ARTENGO IKRTS II Józefów
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
694 430 511
E-mail:
ikrtswjozefowie@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Długa 44, 05-420 Józefów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Sokulski
694 430 511
piotr.sokulski@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Solec 71, Warszawa
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 5 10 42:11
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 5 8 38:17
3. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 5 7 36:26
4. ULKS VICTORIA Jedlińsk 5 6 32:22
5. UKS TYMIANKA Stary Gózd 5 5 33:32
6. KTS III Kozienice 5 5 28:28
7. MKS POGOŃ III Siedlce 5 4 29:30
8. ARTENGO IKRTS II Józefów 5 4 27:29
9. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 5 4 21:34
10. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 5 4 17:38
11. ULKS II Kazanów 5 3 28:35
12. HoReCup AICR Warszawa 5 0 14:43

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06503 Igor Murasicki Polska 05.01.2007 4 2 12:6
06505 Łukasz Buza Polska 14.12.1984 3 0 9:0
06508 Grzegorz Przybyłowski Polska 03.05.1996 3 0 9:0
06497 Hubert Mucha Polska 05.05.2006 2 4 6:12
06504 Bartosz Sokulski Polska 17.02.2006 2 6 6:18
06501 Marek Smoliński Polska 24.05.1958 0 0 0:0
06506 Mateusz Legat Polska 11.08.1992 0 0 0:0
06511 Piotr Sokulski Polska 20.09.1977 0 0 0:0
06498 Adam Władysiuk Polska 14.04.1995 0 0 0:0
06496 Paweł Chułerański Polska 28.05.1978 0 0 0:0
06510 Jan Stachurski Polska 01.12.2005 0 5 0:15
06509 Magda Oklesińska Polska 31.03.2006 0 3 0:9
06507 Jan Soszyński Polska 07.10.2005 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
001
1
ARTENGO IKRTS II Józefów SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-10-20
g. 14:00
012
2
HoReCup AICR Warszawa ARTENGO IKRTS II Józefów 0:10 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
3
ULKS II Kazanów ARTENGO IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4
ARTENGO IKRTS II Józefów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
5
ULKS VICTORIA Jedlińsk ARTENGO IKRTS II Józefów 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
6
ARTENGO IKRTS II Józefów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
7
MKS POGOŃ III Siedlce ARTENGO IKRTS II Józefów -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
8
ARTENGO IKRTS II Józefów GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
9
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa ARTENGO IKRTS II Józefów -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
10
ARTENGO IKRTS II Józefów LUKS Kowala -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
11
KTS III Kozienice ARTENGO IKRTS II Józefów -:- Szczegóły