Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ULKS VICTORIA Jedlińsk
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
576 867 167
E-mail:
ulksvictoria@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Konopnickiej 2,
26-660 Jedlińsk
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Julia Serafin
576 867 167
ulksvictoria@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09602 Bogdan Religa Polska 01.02.1965 19 11 57:33
09607 Artur Durak Polska 04.05.1996 19 13 57:39
09608 Michał Kraska Polska 30.12.1988 18 13 54:39
09603 Paweł Malinowski Polska 02.08.1980 17 11 51:33
10106 Dariusz Wieczorek Polska 03.06.1968 9 8 27:24
09604 Jarosław Chobot Polska 26.01.1966 4 4 12:12
09609 Julia Serafin Polska 23.01.2001 1 2 3:6
09606 Andrzej Fituch Polska 08.07.1974 0 0 0:0
09605 Tomasz Kijewicz Polska 08.12.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
003
1
ULKS VICTORIA Jedlińsk GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 3:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
2
LUKS Kowala ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:3 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
013
3
ULKS VICTORIA Jedlińsk SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4
ULKS II Kazanów ULKS VICTORIA Jedlińsk 4:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
5
ULKS VICTORIA Jedlińsk PONGORI IKRTS II Józefów 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
6
ULKS VICTORIA Jedlińsk MKS POGOŃ III Siedlce 8:6 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
7
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 0:10 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
8
ULKS VICTORIA Jedlińsk KTS III Kozienice 4:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
9
HoReCup AICR Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2019-01-11
g. 19:00
058
10
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-01-20
g. 15:00
063
11
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS VICTORIA Jedlińsk 5:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
12
KTS III Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk 6:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
13
MKS POGOŃ III Siedlce ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
14
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS VICTORIA Jedlińsk 9:1 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
019
15
ULKS VICTORIA Jedlińsk LUKS Kowala 2:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
16
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7:7 Szczegóły