Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
michal.guba.uks.aurus@gmail.co
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Poleczki 7, 02-822 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jarosław Klamut
695 084 022
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Krasnowolska 50, Warszawa
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08510 Jarosław Klamut Polska 09.08.1986 33 2 99:6
09927 Nguyen Hong Chuong Polska 26.07.1979 14 4 42:12
08508 Robert Gozdalik Polska 03.08.1974 8 24 24:72
10095 Thahn Hoan Nguyen Wietnam 06.11.1976 5 5 15:15
09955 Mariusz Żurawski Polska 21.04.1979 5 0 15:0
08513 Maciej Gozdalik Polska 14.06.2004 2 13 6:39
09928 Łukasz Ruchomski Polska 29.07.1979 2 0 6:0
08511 Piotr Szumilewicz Polska 24.01.2008 1 11 3:33
08507 Jacek Szajner Polska 27.12.1970 0 11 0:33
08509 Michał Guba Polska 31.08.1993 0 0 0:0
08512 Jolanta Gozdalik Polska 15.06.2004 0 6 0:18
08517 Bartosz Wiśniewski Polska 18.06.2010 0 0 0:0
08514 Mateusz Szajner Polska 11.07.2005 0 4 0:12
08515 Kacper Tatarowicz Polska 15.03.2008 0 6 0:18
08516 Jakub Głodek Polska 12.07.2009 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
005
1
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 4:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 15:00
010
2
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
3
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:5 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
4
LUKS Kowala UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
025
5
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-11-17
g. 11:00
035
6
ULKS II Kazanów UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
7
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 0:10 Szczegóły
2018-12-15
g. 11:00
048
8
MKS POGOŃ III Siedlce UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
9
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa PONGORI IKRTS II Józefów 8:3 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
060
10
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa KTS III Kozienice 7:7 Szczegóły
2019-01-19
g. 16:30
065
11
HoReCup AICR Warszawa UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
12
PONGORI IKRTS II Józefów UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-03-17
g. 14:00
011
13
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
017
14
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
024
15
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa HoReCup AICR Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
16
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 7:7 Szczegóły