Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 240 422
E-mail:
marekjkk@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Świętokrzyska 18A, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kozłowski
606 240 422
marekjkk@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Jan Durakiewicz Polska 27.12.1998 13 21 39:63
08346 Krzysztof Molenda Polska 30.07.1976 12 15 36:45
08353 Filip Filipkowski Polska 03.04.2003 6 8 18:24
08363 Arkadiusz Krupa Polska 09.06.1971 3 12 9:36
08355 Przemysław Krupa Polska 27.08.1983 3 5 9:15
08347 Dariusz Pinkowski Polska 11.06.1981 2 4 6:12
08360 Radosław Hernik Polska 03.02.1972 2 14 6:42
08348 Marek Sapryk Polska 08.10.1965 1 6 3:18
08358 Piotr Rawski Polska 07.01.1997 0 0 0:0
08362 Jan Lasek Polska 11.02.1988 0 4 0:12
08354 Olga Polakowska Polska 13.06.1959 0 8 0:24
08359 Bartłomiej Jaworski Polska 22.12.1985 0 2 0:6
08361 Dawid Kopania Polska 26.07.1990 0 0 0:0
08356 Piotr Banasiuk Polska 29.06.1981 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
001
1
PONGORI IKRTS II Józefów SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
007
2
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa ULKS II Kazanów 8:6 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
013
3
ULKS VICTORIA Jedlińsk SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
019
4
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa MKS POGOŃ III Siedlce 0:10 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
025
5
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
031
6
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa KTS III Kozienice 1:9 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
037
7
HoReCup AICR Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
8
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 3:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 15:00
050
9
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
055
10
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
11
LUKS Kowala SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
006
12
ULKS II Kazanów SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-03-17
g. 14:00
011
13
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
016
14
UKS TYMIANKA Stary Gózd SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00
023
15
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa PONGORI IKRTS II Józefów 8:3 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00
029
16
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa HoReCup AICR Warszawa 4:8 Szczegóły