Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MLUKS NADWIŚLANIN Płock
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
601 149 301
E-mail:
grzegorzbor@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Nowowiejskiego 4, 09-400 Płock
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Bor

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 4 8 34:6
2. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5 8 29:21
3. UKS NAPRZÓD Skórzec 5 3 23:27
4. IKTS BROŃ II Radom 5 3 21:29
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 5 2 13:37

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05367 Katarzyna Bagrowska Polska 03.05.1998 6 0 18:0
05368 Alicja Firszt Polska 28.03.2004 2 8 5:23
05370 Patrycja Nowicka Polska 11.03.2009 1 9 2:20
09214 Magdalena Szczodrowska Polska 29.08.1994 1 3 3:9
05371 Martyna Cicha Polska 14.12.2009 1 5 2:10
05375 Lena Pessel Polska 07.05.2010 0 2 0:4
05366 Sylwia Szelkowska Polska 19.03.1996 0 0 0:0
05365 Aleksandra Lau Polska 05.08.1996 0 2 0:4

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 14:00
001
2LK 1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS NAPRZÓD Skórzec 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Lipczyński
2019-11-03
g. 11:00
004
2LK 2
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2019-11-23
g. 11:00
008
2LK 4
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ II Radom 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2020-01-12
g. 11:00
009
2LK 5
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 9:1 Szczegóły
SG:
2020-03-01
g. 11:00
001
2LK 6
UKS NAPRZÓD Skórzec MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2020-03-15
g. 11:00
004
2LK 7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Lipczyński
2020-05-17
g. 11:00
008
2LK 9
IKTS BROŃ II Radom MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2020-05-24
g. 11:00
009
2LK 10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG: Sławomir Bor