Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
IKTS BROŃ II Radom
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
663 490 366
E-mail:
mguzio@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kościuszki 7, 26-600 Radom (CKU)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Katarzyna Bielak

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Kościuszki 7, 26-600 Radom (ZSB)
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 4 8 34:6
2. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5 8 29:21
3. UKS NAPRZÓD Skórzec 5 3 23:27
4. IKTS BROŃ II Radom 5 3 21:29
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 5 2 13:37

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04096 Katarzyna Bielak Polska 02.02.1966 6 4 14:10
04110 Wiktoria Serafin Polska 15.02.2005 4 6 12:18
04097 Monika Borewicz Polska 10.08.1976 3 5 7:11
04098 Milena Bytys Polska 03.10.1979 1 9 3:25
04095 Małgorzata Kowalska-Sawecka Polska 23.09.1976 0 0 0:0
04112 Nikola Belica Polska 15.05.2010 0 0 0:0
04108 Daria Duralak Polska 28.07.2004 0 0 0:0
04109 Maya Kołodziejczyk Polska 25.04.2007 0 1 0:2
04111 Maja Zajączkowska Polska 09.11.2006 0 1 0:2
04107 Magdalena Wilk Polska 09.06.1977 0 0 0:0
04104 Marta Marszałkiewicz Polska 28.06.1992 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-13
g. 12:00
002
2LK 1
IKTS BROŃ II Radom KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2019-10-27
g. 11:00
003
2LK 2
UKS NAPRZÓD Skórzec IKTS BROŃ II Radom 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2019-11-10
g. 11:00
005
2LK 3
IKTS BROŃ II Radom KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
SG: Benedykt Mąkosa
2019-11-23
g. 11:00
008
2LK 4
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ II Radom 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2020-03-01
g. 11:00
002
2LK 6
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn IKTS BROŃ II Radom 6:4 Szczegóły
SG:
2020-03-15
g. 11:00
003
2LK 7
IKTS BROŃ II Radom UKS NAPRZÓD Skórzec -:- Szczegóły
SG: Benedykt Mąkosa
2020-04-19
g. 11:00
005
2LK 8
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki IKTS BROŃ II Radom -:- Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2020-05-17
g. 11:00
008
2LK 9
IKTS BROŃ II Radom MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
SG: Mirosław Guziński