Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS LUPUS KABATY II Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
662 275 835
E-mail:
ukslupuskabaty@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Szkół Fundacji PRIMUS
ul. Zoltana Balo 1, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Zalewski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 11 22 99:13
2. KS Nadarzyn 11 18 77:54
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 11 17 83:44
4. KU AZS PW Warszawa 11 12 71:65
5. UKS RETURN Piaseczno 11 12 62:63
6. UKS ALFA Gostynin 11 11 67:66

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Kozienice 11 11 66:64
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 11 11 72:66
3. KU AZS SGH Warszawa 11 8 54:74
4. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 6 50:70
5. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 11 4 44:84
6. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 11 0 17:99

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07606 Nhat Nam Nguyen Wietnam 15.02.1982 13 7 39:21
07605 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 8 18 24:54
07611 Krzysztof Sołtysiak Polska 31.03.1979 4 8 12:24
07610 Paweł Wolff Polska 28.05.1987 3 15 9:45
07607 Miłosz Pączkiewicz Polska 27.08.1994 2 0 6:0
07611 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 1 21 3:63
09940 Konrad Kubik Polska 08.08.1978 1 1 3:3
08569 Dariusz Zaręba Polska 12.10.1976 0 0 0:0
08566 Jan Jasiński Polska 01.03.1995 0 0 0:0
08490 Sławomir Cembrzyński Polska 24.05.1985 0 0 0:0
08568 Marek Staniszewski Polska 04.01.1986 0 0 0:0
07614 Sebastian Czajka Polska 22.07.2011 0 0 0:0
07601 Franciszek Wróblewski Polska 24.03.2009 0 0 0:0
08487 Bogusław Włodarczyk Polska 02.06.1955 0 0 0:0
10458 Jakub Gazda Polska 28.09.1997 0 0 0:0
10559 Marcin Kubik Polska 30.07.1976 0 0 0:0
08489 Andrzej Mamak Polska 21.07.1962 0 0 0:0
08488 Konrad Gugała Polska 14.03.1999 0 0 0:0
08486 Rafał Wandor Polska 20.06.1980 0 0 0:0
08567 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 0 2 0:6
08491 Mateusz Włodarczyk Polska 12.12.1985 0 0 0:0
07598 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 0 0 0:0
07612 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 0 0 0:0
07608 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 0 0 0:0
07613 Karolina Zielińska Polska 02.09.2000 0 0 0:0
07593 Robert Czernecki Polska 16.10.2003 0 0 0:0
07603 Paweł Gałecki Polska 31.10.1989 0 0 0:0
07597 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 0 0 0:0
07604 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 0 0 0:0
07595 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 0 0 0:0
07596 Mateusz Jasiński Polska 07.02.2007 0 0 0:0
07592 Jan Bodasiński Polska 28.07.2006 0 0 0:0
07599 Krzysztof Strupiński Polska 16.03.2006 0 0 0:0
07602 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 0 2 0:6
07594 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 0 0 0:0
07591 Tomasz Pyjor Polska 11.10.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
006
3LM 1
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY II Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
012
3LM 2
UKS LUPUS KABATY II Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
3LM 3
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KU AZS PW Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 17:00
023
3LM 4
KU AZS SGH Warszawa UKS LUPUS KABATY II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-11-17
g. 17:00
029
3LM 5
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 5:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 14:00
034
3LM 6
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-12-15
g. 12:00
037
3LM 7
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 16:00
044
3LM 8
KS Nadarzyn UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
051
3LM 9
UKS LUPUS KABATY II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
058
3LM 10
KTS Kozienice UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
3LM 11
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły