Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MLUKS NADWIŚLANIN Płock
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 934 525
E-mail:
tomaszkorczak1@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Nowowiejskiego 4, 09-400 Płock
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Korczak

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 12 24 107:17
2. KS Nadarzyn 12 18 81:62
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 17 88:52
4. UKS RETURN Piaseczno 12 14 70:67
5. UKS ALFA Gostynin 13 13 79:79
6. KU AZS PW Warszawa 11 12 71:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Kozienice 12 13 75:65
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 13 80:69
3. KU AZS SGH Warszawa 11 8 54:74
4. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 6 50:70
5. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 12 4 47:92
6. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 12 0 18:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05362 Michał Lewandowski Polska 03.08.1983 26 4 78:12
05360 Sebastian Kopacki Polska 21.01.1982 23 8 69:24
10701 Piotr Lewandowski Polska 12.06.1984 8 3 24:9
05363 Dariusz Pietrzak Polska 29.10.1969 7 14 21:42
05361 Krzysztof Niedzielak Polska 10.05.1982 7 17 21:51
05372 Karol Cierpikowski Polska 01.06.2007 0 0 0:0
05369 Kajetan Kachniewski Polska 23.05.2004 0 0 0:0
05364 Jerzy Grzegorz Lipczyński Polska 26.08.1959 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
003
3LM 1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS RETURN Piaseczno 9:1 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
3LM 2
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
013
3LM 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
020
3LM 4
KS Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2019-12-14
g. 17:00
027
3LM 5
SPALONA MLECZARNIA Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
3LM 6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 4:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
039
3LM 7
UKS ALFA Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
045
3LM 8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
051
3LM 9
UKS LUPUS KABATY II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
057
3LM 10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS PW Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
3LM 11
KU AZS SGH Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
3LM 12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
3LM 13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
3LM 14
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
024
3LM 15
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
2020-05-09
g. 11:00
028
3LM 16
KTS Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły