Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MLUKS NADWIŚLANIN Płock
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 934 525
E-mail:
tomaszkorczak1@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Nowowiejskiego 4, 09-400 Płock
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Korczak

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 9 18 81:11
2. KS SPÓJNIA II Warszawa 9 15 71:32
3. KS Nadarzyn 9 14 61:43
4. KU AZS PW Warszawa 9 11 58:50
5. UKS RETURN Piaseczno 9 10 49:51
6. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 9 8 57:53
7. KTS Kozienice 9 8 51:52
8. UKS ALFA Gostynin 9 7 50:61
9. KU AZS SGH Warszawa 9 7 41:59
10. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 9 6 44:54
11. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 9 4 35:68
12. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9 0 16:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05362 Michał Lewandowski Polska 03.08.1983 19 3 57:9
05360 Sebastian Kopacki Polska 21.01.1982 14 8 42:24
05363 Dariusz Pietrzak Polska 29.10.1969 7 12 21:36
05361 Krzysztof Niedzielak Polska 10.05.1982 7 11 21:33
10701 Piotr Lewandowski Polska 12.06.1984 3 0 9:0
05372 Karol Cierpikowski Polska 01.06.2007 0 0 0:0
05369 Kajetan Kachniewski Polska 23.05.2004 0 0 0:0
05364 Jerzy Grzegorz Lipczyński Polska 26.08.1959 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
003
3LM 1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS RETURN Piaseczno 9:1 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
3LM 2
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
013
3LM 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
020
3LM 4
KS Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2019-12-14
g. 17:00
027
3LM 5
SPALONA MLECZARNIA Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
3LM 6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 4:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
039
3LM 7
UKS ALFA Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
045
3LM 8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
051
3LM 9
UKS LUPUS KABATY II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
057
3LM 10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS PW Warszawa -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
3LM 11
KU AZS SGH Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły