Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS PW Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 476 476
E-mail:
adamdorsz@gmail.coml
WWW:
Adres hali podstawowej:
OSiR ul. Solec 71, 00-402 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Dorsz

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 12 24 107:17
2. KS Nadarzyn 12 18 81:62
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 17 88:52
4. UKS RETURN Piaseczno 12 14 70:67
5. UKS ALFA Gostynin 13 13 79:79
6. KU AZS PW Warszawa 11 12 71:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Kozienice 12 13 75:65
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 13 80:69
3. KU AZS SGH Warszawa 11 8 54:74
4. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 6 50:70
5. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 12 4 47:92
6. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 12 0 18:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06073 Adam Dorsz Polska 11.10.1990 18 10 54:30
06076 Marcin Łopatowski Polska 28.08.1976 14 10 42:30
06072 Kamil Dębski Polska 16.07.1989 12 12 36:36
06071 Wojciech Dąbrowski Polska 15.09.1956 11 15 33:45
06078 Michał Odolczyk Polska 24.05.1989 4 8 12:24
06082 Piotr Tuszyński Polska 04.01.1980 0 0 0:0
06079 Andrzej Piotrowski Polska 28.02.1972 0 0 0:0
06074 Franciszek Jastrzębski Polska 08.04.1997 0 0 0:0
06070 Sylwia Borkowska Polska 04.11.1994 0 0 0:0
06077 Jacek Najmrocki Polska 26.03.1990 0 0 0:0
06075 Marek Kajfasz Polska 22.05.1989 0 0 0:0
06080 Jan Roszuk Polska 26.05.1992 0 0 0:0
06081 Patryk Turek Polska 13.04.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
005
3LM 1
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-10-24
g. 18:30
011
3LM 2
KU AZS PW Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
3LM 3
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KU AZS PW Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 16:00
024
3LM 4
KU AZS PW Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
030
3LM 5
KU AZS PW Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-12-01
g. 17:00
035
3LM 6
UKS RETURN Piaseczno KU AZS PW Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
041
3LM 7
KU AZS PW Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:30
043
3LM 8
KS SPÓJNIA II Warszawa KU AZS PW Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
050
3LM 9
KU AZS PW Warszawa KS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
057
3LM 10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS PW Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
3LM 11
KU AZS PW Warszawa KTS Kozienice 7:7 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
003
3LM 12
KU AZS PW Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
008
3LM 13
KS Nadarzyn KU AZS PW Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 14:30
013
3LM 14
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KU AZS PW Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
020
3LM 15
KU AZS PW Warszawa UKS RETURN Piaseczno -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
026
3LM 16
KU AZS PW Warszawa UKS ALFA Gostynin -:- Szczegóły