Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS Kozienice
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
796 771 010
E-mail:
ktskozienice@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRiS ul. Głowaczowska 48,
26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Kuryłek

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 12 24 107:17
2. KS Nadarzyn 12 18 81:62
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 17 88:52
4. UKS RETURN Piaseczno 12 14 70:67
5. UKS ALFA Gostynin 13 13 79:79
6. KU AZS PW Warszawa 11 12 71:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Kozienice 12 13 75:65
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 13 80:69
3. KU AZS SGH Warszawa 11 8 54:74
4. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 6 50:70
5. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 12 4 47:92
6. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 12 0 18:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08354 Mateusz Sroczyński Polska 22.07.1996 15 8 45:24
08348 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 15 11 45:33
08347 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 8 15 24:45
08357 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 7 17 21:51
08349 Jan Molęda Polska 31.01.1959 6 0 18:0
08342 Jakub Caban Polska 05.08.1997 4 2 12:6
08353 Paweł Skolimowski Polska 19.07.1994 2 0 6:0
08350 Artur Moroz Polska 20.06.1963 1 1 3:3
08356 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 1 1 3:3
08351 Marek Płachta Polska 23.10.1954 0 0 0:0
08355 Wojciech Stankiewicz Polska 29.03.1959 0 0 0:0
08360 Julia Witek Polska 13.01.2003 0 0 0:0
08340 Mieczysław Ząbek Polska 06.06.1962 0 0 0:0
08339 Marcin Molga Polska 12.01.1976 0 0 0:0
08345 Mateusz Kacprzak Polska 04.09.1989 0 0 0:0
08346 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 0 0 0:0
08341 Michał Bartoszuk Polska 03.05.1994 0 0 0:0
08358 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 0 0 0:0
08343 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 0 0 0:0
08344 Roman Gołębiowski Polska 03.02.1971 0 2 0:6
08352 Anna Rybarczyk Polska 02.07.1977 0 0 0:0
08359 Tomasz Ziętkowski Polska 12.02.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 16:00
004
3LM 1
KTS Kozienice KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-10-13
g. 17:00
009
3LM 2
UKS RETURN Piaseczno KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
3LM 3
KTS Kozienice KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-10-31
g. 18:30
019
3LM 4
KS SPÓJNIA II Warszawa KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
026
3LM 5
KTS Kozienice KS Nadarzyn 6:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
3LM 6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 4:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
040
3LM 7
KTS Kozienice SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
3LM 8
KTS Kozienice UKS ALFA Gostynin 5:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
052
3LM 9
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS Kozienice 5:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
058
3LM 10
KTS Kozienice UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
3LM 11
KU AZS PW Warszawa KTS Kozienice 7:7 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
004
3LM 12
KTS Kozienice BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
3LM 13
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KTS Kozienice -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
016
3LM 14
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
3LM 15
KU AZS SGH Warszawa KTS Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-09
g. 11:00
028
3LM 16
KTS Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły