Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA II Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 288 917
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
KS Spójnia, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Jarosławski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 12 24 107:17
2. KS Nadarzyn 12 18 81:62
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 17 88:52
4. UKS RETURN Piaseczno 12 14 70:67
5. UKS ALFA Gostynin 13 13 79:79
6. KU AZS PW Warszawa 11 12 71:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Kozienice 12 13 75:65
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 13 80:69
3. KU AZS SGH Warszawa 11 8 54:74
4. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 6 50:70
5. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 12 4 47:92
6. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 12 0 18:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01851 Jan Adamiak Polska 25.01.2004 19 6 57:18
01852 Antoni Buchalski Polska 09.07.2004 16 11 48:31
01853 Mateusz Cymerman Polska 25.09.2005 15 9 44:27
01849 Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 12 3 35:9
01845 Raghuveer Tandon Polska 18.01.2000 2 2 6:6
01835 Łukasz Jamorski Polska 29.10.2000 2 1 6:3
01846 Paweł Tusień Polska 11.04.1969 1 2 3:6
01872 Mateusz Sakowicz Polska 17.10.2008 1 1 3:3
01833 Jacek Adamiak Polska 26.07.1966 1 1 3:3
01843 Rafał Romaniuk Polska 06.02.1991 0 0 0:0
01847 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 0 0 0:0
01836 Mateusz Jarosławski Polska 28.07.1997 0 0 0:0
01837 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 14:30
001
3LM 1
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-10-11
g. 18:30
007
3LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa KS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
013
3LM 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-10-31
g. 18:30
019
3LM 4
KS SPÓJNIA II Warszawa KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
025
3LM 5
UKS ALFA Gostynin KS SPÓJNIA II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
3LM 6
KS SPÓJNIA II Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2019-12-15
g. 12:00
037
3LM 7
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:30
043
3LM 8
KS SPÓJNIA II Warszawa KU AZS PW Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
3LM 9
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 1:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
055
3LM 10
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 4:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
3LM 11
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa 4:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
003
3LM 12
KU AZS PW Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00
009
3LM 13
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS ALFA Gostynin 5:8 Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
014
3LM 14
KS Nadarzyn KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
019
3LM 15
KS SPÓJNIA II Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
3LM 16
UKS RETURN Piaseczno KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły