Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA II Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 288 917
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
KS Spójnia, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Jarosławski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 4 8 37:5
2. KU AZS PW Warszawa 5 7 33:25
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 4 6 28:19
4. UKS RETURN Piaseczno 4 6 25:19
5. GLKS Nadarzyn 5 6 27:32
6. KU AZS SGH Warszawa 5 5 29:30
7. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4 4 29:21
8. KTS Kozienice 5 4 28:27
9. UKS ALFA Gostynin 4 3 22:26
10. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 5 3 24:35
11. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 5 2 20:33
12. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 4 0 5:35

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01853 Mateusz Cymerman Polska 25.09.2005 6 4 17:12
01851 Jan Adamiak Polska 25.01.2004 5 2 15:6
01852 Antoni Buchalski Polska 09.07.2004 5 5 15:13
01849 Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 4 0 11:0
01835 Łukasz Jamorski Polska 29.10.2000 2 1 6:3
01846 Paweł Tusień Polska 11.04.1969 1 2 3:6
01847 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 0 0 0:0
01836 Mateusz Jarosławski Polska 28.07.1997 0 0 0:0
01843 Rafał Romaniuk Polska 06.02.1991 0 0 0:0
01872 Mateusz Sakowicz Polska 17.10.2008 0 0 0:0
01845 Raghuveer Tandon Polska 18.01.2000 0 2 0:6
01833 Jacek Adamiak Polska 26.07.1966 0 0 0:0
01837 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 14:30
001
3LM 1
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-10-11
g. 18:30
007
3LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa GLKS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
013
3LM 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-10-31
g. 18:30
019
3LM 4
KS SPÓJNIA II Warszawa KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
025
3LM 5
UKS ALFA Gostynin KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
3LM 6
KS SPÓJNIA II Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
037
3LM 7
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
043
3LM 8
KS SPÓJNIA II Warszawa KU AZS PW Warszawa -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
3LM 9
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
055
3LM 10
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS RETURN Piaseczno -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
3LM 11
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły