Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS RETURN Piaseczno
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
663 743 366
E-mail:
polaszek20@interria.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Sikorskiego 20, 05-500 Piaseczno
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Szymon Polaszek

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 12 24 107:17
2. KS Nadarzyn 12 18 81:62
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 17 88:52
4. UKS RETURN Piaseczno 12 14 70:67
5. UKS ALFA Gostynin 13 13 79:79
6. KU AZS PW Warszawa 11 12 71:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Kozienice 12 13 75:65
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 13 80:69
3. KU AZS SGH Warszawa 11 8 54:74
4. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 6 50:70
5. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 12 4 47:92
6. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 12 0 18:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04465 Robert Najwer Polska 14.10.1990 22 3 66:9
04462 Bartłomiej Szołkowski Polska 11.06.2003 14 15 42:45
04458 Jan Należyty Polska 29.08.2004 12 16 36:48
04455 Borys Massalski Polska 08.10.2006 6 8 18:24
04450 Mateusz Burakowski Polska 30.03.2005 1 11 3:33
04466 Szymon Polaszek Polska 08.06.1988 0 0 0:0
04454 Rafał Hresiukiewicz Polska 18.06.2003 0 5 0:15
04448 Jakub Brzezik Polska 28.12.2003 0 0 0:0
04459 Grzegorz Ogrodnik Polska 14.10.2002 0 0 0:0
04460 Tomasz Ogrodnik Polska 05.07.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
003
3LM 1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS RETURN Piaseczno 9:1 Szczegóły
2019-10-13
g. 17:00
009
3LM 2
UKS RETURN Piaseczno KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2019-10-30
g. 18:30
016
3LM 3
UKS ALFA Gostynin UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2019-11-26
g. 17:00
022
3LM 4
UKS RETURN Piaseczno BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2019-11-17
g. 17:00
029
3LM 5
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 5:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 17:00
035
3LM 6
UKS RETURN Piaseczno KU AZS PW Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
042
3LM 7
KU AZS SGH Warszawa UKS RETURN Piaseczno 8:2 Szczegóły
2019-12-21
g. 15:00
048
3LM 8
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS RETURN Piaseczno 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 17:00
054
3LM 9
UKS RETURN Piaseczno KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
055
3LM 10
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 4:8 Szczegóły
2020-02-01
g. 10:00
062
3LM 11
UKS RETURN Piaseczno KS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 17:00
002
3LM 12
KS Nadarzyn UKS RETURN Piaseczno 4:8 Szczegóły
2020-03-15
g. 17:00
007
3LM 13
UKS RETURN Piaseczno SPALONA MLECZARNIA Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 17:00
015
3LM 14
UKS RETURN Piaseczno UKS ALFA Gostynin -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
020
3LM 15
KU AZS PW Warszawa UKS RETURN Piaseczno -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
3LM 16
UKS RETURN Piaseczno KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły