Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS SGH Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 173 776
E-mail:
sawek7@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Główna Handlowa, budynek W
ul. Wiśniowa 41, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Sawecki

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 11 22 99:13
2. KS Nadarzyn 11 18 77:54
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 11 17 83:44
4. KU AZS PW Warszawa 11 12 71:65
5. UKS RETURN Piaseczno 11 12 62:63
6. UKS ALFA Gostynin 11 11 67:66

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Kozienice 11 11 66:64
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 11 11 72:66
3. KU AZS SGH Warszawa 11 8 54:74
4. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 6 50:70
5. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 11 4 44:84
6. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 11 0 17:99

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05915 Łukasz Tkaczyk Polska 10.09.1985 13 14 39:42
05904 Grzegorz Buze Polska 18.07.1976 9 8 27:24
05907 Michał Kowalczuk Polska 25.03.1988 7 7 21:21
05909 Radosław Oleksiuk Polska 07.01.1980 7 7 21:21
05912 Piotr Pluta Polska 09.02.1987 4 7 12:21
05910 Maciej Pietrzykowski Polska 19.07.1983 3 7 9:21
05908 Kamil Kurak Polska 28.02.1980 2 9 6:27
05905 Przemysław Hołodniak Polska 19.05.1975 1 1 3:3
05906 Jacek Kalita Polska 27.07.1982 0 0 0:0
05914 Ewelina Tkaczyk Polska 04.10.1991 0 0 0:0
05913 Michał Sawecki Polska 23.04.1978 0 0 0:0
05911 Łukasz Piotrowski Polska 22.08.1987 0 0 0:0
05916 Edmund Sobczyk-Pietrzykowski Polska 11.05.2015 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 16:00
004
3LM 1
KTS Kozienice KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-10-20
g. 10:30
010
3LM 2
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
3LM 3
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-11-10
g. 17:00
023
3LM 4
KU AZS SGH Warszawa UKS LUPUS KABATY II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
030
3LM 5
KU AZS PW Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:30
036
3LM 6
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KU AZS SGH Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
042
3LM 7
KU AZS SGH Warszawa UKS RETURN Piaseczno 8:2 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
047
3LM 8
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
3LM 9
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 1:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
056
3LM 10
KS Nadarzyn KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
3LM 11
KU AZS SGH Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły