Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
728 314 160
E-mail:
ktsndm@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Błachnik

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 4 8 37:5
2. KU AZS PW Warszawa 5 7 33:25
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 4 6 28:19
4. UKS RETURN Piaseczno 4 6 25:19
5. GLKS Nadarzyn 5 6 27:32
6. KU AZS SGH Warszawa 5 5 29:30
7. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4 4 29:21
8. KTS Kozienice 5 4 28:27
9. UKS ALFA Gostynin 4 3 22:26
10. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 5 3 24:35
11. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 5 2 20:33
12. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 4 0 5:35

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03164 Adam Kłosiński Polska 10.04.1996 5 4 15:12
03165 Marek Malita Polska 28.08.1988 5 3 15:9
03174 Arkadiusz Ziemiński Polska 04.02.1989 4 3 12:9
03166 Kacper Olczak Polska 24.05.2000 1 3 3:9
03160 Marcin Błachnik Polska 07.02.1981 1 5 3:15
03173 Artur Zieliński Polska 06.09.1966 1 1 3:3
03156 Sławomir Bieniek Polska 20.06.1952 0 0 0:0
03167 Mateusz Rutkowski Polska 08.04.1991 0 2 0:6
03168 Jacek Skwarczyński Polska 27.01.1991 0 2 0:6
03170 Damian Szymański Polska 31.07.1990 0 3 0:9
03169 Piotr Stępiński Polska 09.07.1996 0 0 0:0
03161 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 0 0 0:0
03162 Kamil Kleczkowski Polska 12.06.1993 0 0 0:0
03163 Jan Klepko Polska 19.10.2000 0 0 0:0
03171 Damian Wasiak Polska 04.02.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-08
g. 18:00
002
3LM 1
GLKS Nadarzyn KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
3LM 2
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
3LM 3
KTS Kozienice KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
021
3LM 4
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
028
3LM 5
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2019-11-24
g. 14:00
034
3LM 6
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki UKS LUPUS KABATY II Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
041
3LM 7
KU AZS PW Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
047
3LM 8
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 17:00
054
3LM 9
UKS RETURN Piaseczno KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 14:30
060
3LM 10
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
3LM 11
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły