Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 011 999
E-mail:
marekkudelski@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Sportowa 1,
05-300 Mińsk Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kudelski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 4 8 37:5
2. KS SPÓJNIA II Warszawa 4 6 28:19
3. KU AZS PW Warszawa 4 5 25:21
4. KU AZS SGH Warszawa 4 5 25:22
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4 4 29:21
6. KTS Kozienice 4 4 22:19
7. UKS RETURN Piaseczno 3 4 17:14
8. GLKS Nadarzyn 4 4 19:26
9. UKS ALFA Gostynin 4 3 22:26
10. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 4 3 19:27
11. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 4 0 11:32
12. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 3 0 4:26

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08826 Marek Kudelski Polska 08.10.1980 2 0 6:0
08821 Paweł Bątruk Polska 06.04.1999 1 5 3:15
08823 Aneta Janisiewicz Polska 08.09.1989 0 2 0:6
08830 Tomasz Wardzyński Polska 21.12.1978 0 4 0:12
08824 Krzysztof Krusiewicz Polska 08.07.1984 0 0 0:0
Bartłomiej Jaworski Polska 22.12.1985 0 0 0:0
Katarzyna Krusiewicz Polska 22.09.1987 0 0 0:0
08822 Mirosław Bembnowicz Polska 21.06.1969 0 0 0:0
08831 Krzysztof Bątruk Polska 20.02.2003 0 6 0:18
08829 Hubert Stoklas Polska 30.07.1965 0 2 0:6
08827 Paweł Michalski Polska 21.04.1970 0 0 0:0
08828 Andrzej Niewiarowski Polska 30.09.1985 0 2 0:6
Tomasz Okurowski Polska 02.05.1970 0 0 0:0
08825 Mirosław Krusiewicz Polska 04.12.1960 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
006
3LM 1
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY II Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-10-24
g. 18:30
011
3LM 2
KU AZS PW Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
3LM 3
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-11-19
g. 17:00
022
3LM 4
UKS RETURN Piaseczno BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
028
3LM 5
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
3LM 6
KS SPÓJNIA II Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
038
3LM 7
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki GLKS Nadarzyn -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
045
3LM 8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
052
3LM 9
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS Kozienice -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
3LM 10
UKS ALFA Gostynin BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
066
3LM 11
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA Warszawa -:- Szczegóły