Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SPALONA MLECZARNIA Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 240 422
E-mail:
marekjkk@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Świętokrzyska 18A, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kozłowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 11 22 99:13
2. KS Nadarzyn 11 18 77:54
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 11 17 83:44
4. KU AZS PW Warszawa 11 12 71:65
5. UKS RETURN Piaseczno 11 12 62:63
6. UKS ALFA Gostynin 11 11 67:66

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Kozienice 11 11 66:64
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 11 11 72:66
3. KU AZS SGH Warszawa 11 8 54:74
4. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 6 50:70
5. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 11 4 44:84
6. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 11 0 17:99

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07796 Mikołaj Kamiński Polska 09.01.1995 19 0 57:0
07808 Jakub Warpas Polska 19.07.1993 15 3 45:9
08373 Maciej Kotarski Polska 08.09.1998 15 0 45:0
07792 Patryk Bożek Polska 08.06.1999 14 4 42:12
07790 Natalia Bąk Polska 24.03.1989 4 2 12:6
07797 Marek Kozłowski Polska 06.01.1988 3 1 9:3
07800 Marek Kucharski Polska 21.12.1979 2 0 6:0
07807 Marcin Spurek Polska 01.11.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 14:30
001
3LM 1
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
012
3LM 2
UKS LUPUS KABATY II Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 14:30
014
3LM 3
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KS Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2019-11-10
g. 16:00
024
3LM 4
KU AZS PW Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-12-14
g. 17:00
027
3LM 5
SPALONA MLECZARNIA Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:30
036
3LM 6
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KU AZS SGH Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
040
3LM 7
KTS Kozienice SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-12-21
g. 15:00
048
3LM 8
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS RETURN Piaseczno 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
053
3LM 9
UKS ALFA Gostynin SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2020-02-01
g. 15:30
060
3LM 10
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2020-02-02
g. 16:00
066
3LM 11
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA Warszawa 0:10 Szczegóły