Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GLKS Nadarzyn
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 100 820
E-mail:
piotr.napiorkowski@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
LO ul. Żółwińska 41, Nadarzyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Napiórkowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP, ul. Sitarskich 4, Nadarzyn
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 4 8 37:5
2. KS SPÓJNIA II Warszawa 4 6 28:19
3. KU AZS PW Warszawa 4 5 25:21
4. KU AZS SGH Warszawa 4 5 25:22
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4 4 29:21
6. KTS Kozienice 4 4 22:19
7. UKS RETURN Piaseczno 3 4 17:14
8. GLKS Nadarzyn 4 4 19:26
9. UKS ALFA Gostynin 4 3 22:26
10. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 4 3 19:27
11. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 4 0 11:32
12. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 3 0 4:26

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06739 Dominik Borowski Polska 26.03.1998 6 1 17:3
06735 Filip Kostecki Polska 08.04.2004 4 5 11:15
06738 Tomasz Trzaskowski Polska 24.08.2004 4 6 12:16
08494 Piotr Napiórkowski Polska 05.12.1972 2 0 6:0
06734 Filip Frankowski Polska 28.03.2007 0 0 0:0
06737 Maksymilian Nawarski Polska 01.06.2004 0 7 0:21
06736 Adam Kostecki Polska 03.01.2006 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-08
g. 18:00
002
3LM 1
GLKS Nadarzyn KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-10-11
g. 18:30
007
3LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa GLKS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 14:30
014
3LM 3
SPALONA MLECZARNIA Warszawa GLKS Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
020
3LM 4
GLKS Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
026
3LM 5
KTS Kozienice GLKS Nadarzyn -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
032
3LM 6
GLKS Nadarzyn UKS ALFA Gostynin -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
038
3LM 7
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki GLKS Nadarzyn -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
044
3LM 8
GLKS Nadarzyn UKS LUPUS KABATY II Warszawa -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
050
3LM 9
KU AZS PW Warszawa GLKS Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
056
3LM 10
GLKS Nadarzyn KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
062
3LM 11
UKS RETURN Piaseczno GLKS Nadarzyn -:- Szczegóły